Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Міжнародний день захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та щасливими, прославляли свої родини і рідний край.
 
У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов’язків.
1 червня, у Міжнародний День захисту дітей, бібліотека відкрила свої двері для малих липовчан. Тут  відбувся ряд творчих заходів. Розважально-ігрову програму «Лише у великій любові зростають маленькі серця» бібліотека подарувала учням 1-Б та 2-А класів Липовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2. Найкращі дитячі книги запропонувала книжкова виставка «Райдужне книжкове літо».
Окрім цих  заходів,  протягом дня відбулись  цікаві літературні конкурси, вікторини, літературні ігри, перегляд відеокліпів, улюблених мультфільмів для дітей.
 
Діти, присутні на даних заходах отримали додатково запас знань та позитивних емоцій. Та на цьому Свято дитинства не завершується, адже попереду найулюбленіша пора усіх школярів – літні канікули. Однак, книга влітку не відпочиває, так само, як і бібліотека. Отож, бібліотекарі запросили липовчан відвідувати цей чудовий світлий заклад протягом літа і. проводити  свій вільний час з користю . 
Повернутись