МОЛОДІСТЬ-ЦЕ СТАН ДУШІ

МОЛОДІСТЬ-ЦЕ СТАН ДУШІ, тому вітаємо із святом молодь Липовеччини та й усіх, хто себе відчуває молодим! Молодим сьогодні відкриті всі шляхи . Адже саме молодість дає можливість проходити крізь неприступні перешкоди, брати найвищі вершини, впевнено йти до мети.

Саме в молоді роки закладається фундамент для серйозного, цікавого і змістовного життя кожного. І сьогодні головне побажання для молодих людей - побудувати життя так, як ви мрієте. Сьогодні, у складні часи змін, в яких опинилося наше покоління, особливо хочеться побажати кожному з вас зберегти в душі те, що є основною рушійною силою молодості, – віру. Ту віру, яка рушає гори, яка близька до офіри, яка здатна за мить оновити людину та перетворити дійсність.
Саме вона палала в серцях молодих юнаків-оборонців Крут, ця віра через багато років підтримувала учасників «студентської революції на граніті», що таки проголосила незалежну та самостійну Україну, та віра, що вела на барикади Героїв Небесної сотні, Майданівців , та віра , що веде наших захисників у бій щоб захистити свободу, суверенітет, єдність і цілісність держави Україна.

Ми радіємо вашим успіхам і перемогам, ми готові підтримати ваші добрі починання і зусилля. Адже ми не тільки сподіваємося на вас, а й пишаємося вами.
Ви гордість і щастя нашої країни! Бажаємо вам чистого і світлого неба! Хай в житті вас супроводжує справжня міцна дружба! Довгих і щасливих життєвих доріг!
Цікавих відкриттів! Миру , добра та любові!

З повагою і надією голова Липовецької районної ради Юрій Науменко
Перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.