Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Моя сім’я - мій оберіг

Навесні багато свят, причому, не лише професійних, а й загальнолюдських - близьких всім і кожному. До таких свят відноситься Міжнародний День сім'ї, що відзначається 15 травня.

Так розпочала свято директор Липовецького районного Центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді Світлана Герасимчук. В районі проживає 6 прийомних сімей в яких виховують 10 дітей-сиріт. Дітки знайшли свій дім, і зростають оточені теплом та любов"ю.

Існує приказка: «Мій дім - моя фортеця». Але «дім» - це не тільки чотири стіни, сенс тут закладений набагато ширший. Фортеця - це в першу чергу сім'я: ті люди, які живуть під одним дахом, ділять між собою всі радощі й негаразди і в першу чергу приходять один  одному на допомогу. 
Директор Центру запросила на сцену заступника голови районної державної адміністрації Олега Фурманюка та заступника голови районної ради Руслана Танасюка. Грамотами й подарунками вони відзначили переможців конкурсу творчих робіт "Повір у себе", що проводився серед осіб з особливими потребами та дітей-переможців конкурсу пісні. Вручили такі ж нагороди батькам у номінації "Кращий батько". 
Ведуча свята Ірина Бубела зачитала надзвичайно проникливі слова про дітей-сиріт , яких у області проживає біля 200  і які ще надіються, що їх тато й мама знайдуться, оточать їх любов'ю та увагою. Їм так хочеться цього!
Ніхто не буде сперечатися з тим, що сім'я - основа будь-якого цивілізованого суспільства, адже дитині тут з народження прищеплюються необхідні для життя якості: здатність любити і поважати інших людей, піклуватися про них і зважати на їх потребами. Саме сім'я є основним зберігачем і оберегом загальнолюдських цінностей і культурних традицій свого народу, вона виступає сполучною ланкою між поколіннями. Тут починається формування людини як громадянина своєї країни.
Діти-учасники заходу порадували глядачів чудовою концертною програмою. А у фойе будинку культури бажаючі знайомились із конкурсними творчими роботами дітей-переможців.

Повернутись