Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

’’МУЗИЧНИЙ ЗОРЕПАД’’ ЗІБРАВ КОЛО ДРУЗІВ

" МУЗИЧНИЙ ЗОРЕПАД" ЗІБРАВ КОЛО ШАНУВАЛЬНИКІВ.

Районний Фестиваль дитячої художньої творчості «Музичний зорепад» належить до тих заходів, що збирає найбільшу кількість шанувальників справжнього мистецтва у глядацькій залі районного будинку культури. Започаткував його у вигляді конкурсу близько 30 літ тому Павло Олександрович Оплаканський, самодіяльний поет і композитор, з метою виявлення талановитих дітей нашого району та розвитку пісенної творчості. Називався він у той час «Вранішня зоря», а згодом змінив назву, та пам'ять про його засновника живе сьогодні поміж нас.

Цього року у конкурсі вокального співу взяли участь 22 виконавці трьох вікових категорій (від 6 до 16 років). Було на що подивитись липівчанам цього разу! Колориту та яскравого забарвлення Фестивалю надав своїми чудовими танцями зразковий танцювальний колектив «Зернятко» , колективи «Краплинка» та «Радість» районного будинку культури (керівники Валентина Мельничук та Ірина Бубела).
Відкриттям цьогорічного районного фестивалю «Музичний зорепад» стала маленька зірочка, вихованка Анни Савченко, Єва Андреєва, якій виповнилося лише 4 роки. Пісенька «Павучок» у її зворушливому виконанні зразу ж завоювала симпатіїї глядачів. Гостями фестивалю, як завжди, стали переможці та й просто учасники конкурсу минулих років: Вікторія Магдич, Валентина Паламарчук, Владислав Васильченко, Софія Трошук, яких глядачі зустрічали теплими оплесками.
Підсумовуючи конкурс, журі визначило його переможців!
Церемонію нагородження переможців провели перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та заступник голови районної ради Руслан Танасюк. Окрім грамот відділу культури та туризму діти отримали грошові винагороди, цінні подарунки та солодощі.
Переможцями стали: у молодшій віковій категорії - Даша Іванченко (керівник Юлія Кушнір), у середній віковій категорії – Вікторія Козаченко та Анастасія Пархонюк (керівники: Анна Савченко та Галина Навроцька), у старшій віковій категорії – Марина Балацька (керівник Анжеліка Григорук). А переможцем районного фестивалю «Музичний зорепад», володаркою Гран-Прі по праву стала Євгенія Русецька із піснею «Крила янгола» (керівник Галина Навроцька). 
На святі пісні була присутня депутат облради Тетяна Редько, вона вручила грошову винагороду учасниці телепроекту «Голос діти – 4» Владиславі Смаляній та привітала переможців конкурсу.
Гарний день, щедрий на «миколайчики», різного роду подарунки , привітання, конкурси і змагання, завершився теж надзвичайно гарно-чудовим настроєм і приємною втомою від великої кількості заходів, що продовжують вік, додають радості, надихають на добро .

Повернутись