Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

’’Музичний зорепад’’

«Музичний зорепад» на Липовеччині став , свого роду , візитівкою для підростаючих талантів, змогою розкрити їх, підтримати та направити в правильне русло. Адже у свій час, саме завдяки  цьому конкурсу  липовчани насолоджувалися і продовжують милуватися співом багатьох талановитих дітей Липовеччини серед яких Анна Слободян, Сергій Левчук, Дарія Лук"янова, Влада Смаляна, Владислав Свящук, Євгенія Русецька, Іринка Сапожнік...та чимало інших. Переважна частина із них навчаються у вишах і любов до пісні та вчасно відкритий талант вносять свіжий струмінь у незабутнє цікаве студентське життя.
 
31 травня,  з нагоди Дня захисту дітей пройшов І тур районного фестивалю дитячої художньої творчості імені Павла ОПЛАКАНСЬКОГО. 
 
На сцену районного будинку культури, аби показати свою майстерність у виконанні вокального співу, прибули 22 виконавці  трьох вікових категорій.   Загалом, це діти віком від 5 до 15 років.
 
Компетентне журі очолював Геннадій Терлецький – начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації, депутат районної ради. Серед дітей , що брали участь у конкурсі, заслуговують на увагу юні виконавці  Софія Сєргєєва, Дмитро Мазуренко, Ярослав Герасимчук, Олександра Папернюк, Діана Цвіткова, Аліна Хавчук, Тимур Навроцький та інші. Це наші нові зірочки, які в майбутньому сяятимуть не тільки на липовецькій сцені, а й  братимуть участь у різних конкурсах, фестивалях вищого рівня, відстоюючи честь району. Концертна програма конкурсу була цікавою і насиченою яскравими номерами .Колоритним та яскравим був виступ районного зразкового творчого колективу "Зернятко".
 
За оцінками журі у ІІ тур конкурсу вийшло 17 учасників, які будуть боротися за вихід у фінал. Тож побажаємо юним виконавцям подальших перемог, хай щастить вам, діти!
Повернутись