Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

’’Музичний зорепад’’ – зорепад талантів Липовеччини

«Музичний зорепад» імені Павла Оплаканського.

І в цьому році фестиваль пісні «Музичний зорепад», що відбувся 21 грудня, зібрав талановитих та яскравих зірочок Липовеччини та їх шанувальників у просторій залі районного будинку культури.

У конкурсі брали участь 20 дітей молодшої, середньої та старшої вікової категорії. Почесним гостем на святі була провідний методист вокально-хорового жанру Вінницького обласного Центру народної творчості Ніна Джус. Досвідчене журі у складі Геннадія Терлецького – начальника відділу культури і туризму – голови журі, Руслана Танасюка – заступника голови Липовецької районної ради, Оксани Цивлюк – директора ДМШ, Лілі Побережнюк – директора РБК, Олександра Навроцького та Світлани Литвиненко – викладачів ДМШ, Галини Островської – режисера РБК, оцінювало виступи юних талантів.

У першій віковій категорії (вік 6 - 9 років) ними були: Магдич Вікторія, Навроцький Тимур та Басюк Вікторія. Переможцем стала Магдич Вікторія із піснею «Новорічні зорі» (керівник Марина Жук, Вахнівський СБК). У середній віковій категорії, яка поділилася на дві (10-11 років та 12-13 років) виступили: Наталка Гавенко, Анна Воробйова, Вікторія Козаченко, Валентина Скоцька, Олександра Папернюк, Влад Васильченко, Анастасія Пархонюк, Анна Гринюк, Ангеліна Банух, Валентинка Паламарчук, Ілона Драпалюк, Дмитро Очеретяний. Переможцем став неодноразовий лауреат Міжнародних та українських конкурсів пісні Влад Васильченко з піснею «Зима» (керівник Галина Навроцька) та Валентинка Паламарчук з піснею «За лісами, за горами» (керівник Юлія Кушнір).

У старшій віковій категорії твори звучали у виконанні Софії Сергєєвої, Вікторії Островської, Валерії Савінової, Ольги Чубатюк та Богдани Копитко. Першість виборола Софія Сергєєва з піснею «Віртуальний політ» (керівник Анжеліка Григорук ).

Головний приз – Гран-прі конкурсу «Музичний зорепад-2016», отримала Ольга Чубатюк (керівник Юлія Кушнір).

Цінні подарунки та дипломи від районної ради та райдержадміністрації переможцям вручили Руслан Танасюк та Геннадій Терлецький.

Повернутись