Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

На 23 сесії районної ради

Перед сесійним засіданням до зали увійшли волонтери Липовецької ЗОШ №2 Катерина Елькнер та Анна Садовська. В цьому році вже втринадцяте в Україні проходить благодійна акція "Серце до серця" зі збору коштів для дітей з вадами слуху і липовчани, як завжди, виступили її активними учасниками. Присутні в залі депутати районної ради на чолі із головою районної ради Юрієм Науменком активно долучились до божої справи і опустили в скриньки свій внесок.

В роботі сесії взяли участь 24 обранці.

Голова ради відкрив позачергову сесію, парламентарі обрали секретаріат у складі Олександра Ковбасюка, Віктора Дмитрів, Олени Скоцької, який приступив до роботи. На пропозицію голови депутати затвердили порядок денний сесії до якого увійшли 24 питання.

Про програму відпочинку та оздоровлення дітей і молоді Липовецького району на 2018-2023 роки інформувала Інна Косач – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

З питань внесення змін до рішення 7 сесії районної ради 7 скликання від 17 серпня 2016 року №94 "Про районну Програму щодо надання допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які отримують програмний гемодіаліз, на 2016-2020 роки" (зі змінами) та до рішення 4 сесії районної ради 7 скликання від 29 січня 2016 року №50 "Про Програму поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища у Липовецькому районі на 2016-2020 роки" доповіла Валентина Бичкова – начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації. На реалізацію другої програми, що стосується поліпшення стану безпеки, запропоновано було передбачити кошти на проведення "Тижня безпеки праці" з метою поліпшення безпеки дітей у навчальних закладах району.

Про внесення змін до рішення 7 сесії районної ради 7 скликання від 17 серпня 2016 року № 96 "Про районну Програму "Майбутнє Липовеччини в збереженні здоров'я громадян" на 2016-2020 роки" та передачу майна комунальному закладу "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Липовецької районної ради Вінницької області інформувала заступник головного лікаря центральної районної лікарні Марія Бандровська. Під передачею майна слід розуміти передачу первинній ланці медицини ще одного робочого кабінету, розміщеного в поліклініці.

На проектах рішень "Про внесення змін до рішення 20 сесії районної ради 7 скликання від 22 грудня 2017 року № 290 "Про районний бюджет на 2018 рік" (із змінами). та "Про розпорядження голови райдержадміністрації" зупинилась Людмила Заєць – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

Про створення комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Липовецької районної ради Вінницької області інформувала Інна Косач, начальник відділу освіти райдержадміністрації.

Також депутати затвердили Положення про порядок проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Липовецької районної ради Вінницької області.

У зв'язку із розмежуванням функцій двох комунальних установ "Інклюзивно-ресурсний центр" та "Липовецький районний методичний центр" виникла необхідність у зміні найменування та затвердженні Статуту комунальної установи у новій редакції. Про це інформувала Світлана Ковальчук – директор комунальної установи "Липовецький районний методичний кабінет та інклюзивно-ресурсний центр закладів освіти.

По проектах рішень: Про внесення змін до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016 року № 162 "Про затвердження списку громадян, які постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція Липовецького районного суду Вінницької області, відповідають вимогам статті 65 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", і дали згоду бути присяжними" (зі змінами); Про розпорядження голови районної ради прийняті в міжсесійний період;Про передачу автобуса Нападівській територіальній громаді; Про призначення на посаду директора Липовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 ім. В. Липківського Липовецької районної ради Вінницької області; доповів Руслан Танасюк – заступник голови районної ради. Депутати емоційно підтримали оплесками призначення Василя Петровича Авраменка на посаду директора Липовецької ЗОШ №1 ім. Василя Липківського і одноголосно проголосували за рішення. Голова районної ради привітав щойно призначеного директора школи, висловивши сподівання на поліпшення справ у цьому навчальному закладі та гарантував підтримку.

В свою чергу директор школи подякував усім за довіру,підтримку і пообіцяв самовіддано працювати на результат.

- Щоб і я, і Ви могли пишатися нашими дітьми. Нова школа грунтується на дитиноцентризмі, тому роботу педагогічного колективу буду спрямовувати саме на гуманістичну педагогіку, започатковану у свій час Василем Сухомлинським.

Окрім вищезазначених, депутати ще розглянули питання переукладення контракту з директором комунальної установи "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Липовецького району",затвердили договори оренди частини приміщень управління АПР та Липовецької дирекції кіновідеомережі", технічні документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, рзташованих на територіях Сививківської. Струтинської, Скитківської, Вахнівської, Лукашівської, Зозівської, Костянтинівської сільрад і проголосували за запропоновані проекти рішень. Депутати підтримали проекти рішень з внесених до порядку денного питань.

Повернутись