НА ФЕСТИВАЛІ ’’МАМИНА ПІЧ’’

Традиційно, у серпні на березі річки Південний Буг, у мальовничому селі Канава, що на Тиврівщині, проходить свято музики, культури, народної творчості та живого спілкування. Започаткував етно - Фестиваль «Мамина Піч» заслужений артист України Микола Янченко за сприяння підприємця В. Маринчука . Великий захід щороку радий вітати гостей з усіх куточків країни.
Цьогоріч у ньому взяли участь і діти-лаурети фестивалю Червона Рута, заслужені артисти України Ігор Юрковський, Михайло Березутський, Олександр Кварта, неповторний "Лісапетний батальон" із Наталією Фаліон, чарівна Тетяна Денисюк , Народний кум України Микола Янченко, а також учасники телепрограми "Х-фактор" із звукооператором Ігорем Кашубським.
На святі пісні Липовеччину представляли Владислав Васильченко, лауреат Фестивалю "Червона рута", наш чудовий дует Галини та Олександра Навроцьких.... У Їх виконанні звучала пісня "Вічна,як любов" (музика М.Легран, слова Мага Петро), вона зворушила слухачів і залишила приємні враження. Серед запрошених друзів Миколи Янченка була волонтерська група з с. Росоші "Заради майбутнього", вона привітала засновника духмяним липовецьким короваєм із урожаю 2019 року.
Учасників величного дійства привітав голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій. Метою проведення фестивалю є відродження та популяризація давніх українських традицій, обрядів і звичаїв, що допомагає нинішньому поколінню ближче познайомитися з витоками українського мистецтва, а також дізнатися чимало цікавих фактів з життя і побуту наших прадідів. Українська культура це багатогранне явище, яке формувалося і розвивалося протягом багатьох століть, а музика і творчість в цілому - це відображення внутрішнього душевного стану, бачення моральних і філософських норм, а також символ самобутності народу. На території фесту проходив ярмарок, на якому всі бажаючі мали змогу придбати різноманітні фірмові етно-товари виробництва МПП «Мед»- українські вишиванки, домоткані рушники, сувенірні магніти та чашки, обрядові ляльки - мотанки, кухонні дощечки з Петриківським розписом, ну і звичайно ж, ліцензійну музичну продукцію.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.