Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

На Липовеччину завітала карта «Вишивана моя Україна»

17 лютого на Липовеччину, до управління Державної казначейської служби України у Липовецькому районі завітала карта «Вишивана моя Україна», яка духовно об’єднала казначеїв всієї України зі сходу до заходу, з півдня до півночі. Символічним є те, що перед тим, як презентувати карту на теренах всієї України, вона побувала на День захисника України на горі Говерла, куди її на чолі з Головою Казначейства Т. Слюз підняли наші захисники – учасники бойових дій у зоні АТО, які працюють у територіальних органах Казначейства України.

У Липовецькому районі презентувала карту начальник управління Державної казначейської служби України у Липовецькому районі Лариса Ревацька.

Жителі міст та сіл Вінницької  області мають змогу ознайомитись з витвором мистецтва працьовитої, щедрої й обдарованої на таланти казначейської родини. Презентація карти викликала щирі позитивні емоції, відчуття гордості, духовності, єдності українського народу.

«Вишивана моя Україна» – це частина серця кожної області, у зображення якої казначейські колективи вклали свої світлі почуття, передали у візерунках традиції і обряди. Вишиванка на карті розповідає про тепло материнських долонь, про міцну українську родину, про батьківську силу, бабусину казку і дідусеву пораду. Кожна ниточка ніби означає слово: червона – розкаже про безмежне кохання до своєї землі, чорна – жалібно озветься материнською і дівочою сльозою за загиблим на сході України сином та другом, зелена ниточка розкаже про долю – стежинку, яку прокладає кожна вишивальниця голкою для своєї дитини, жовта – проголосить про величність сонця, про багатство життя і рясне колосся, яке плекають невтомні хліборобські руки нашого краю. Крізь вушко голки казначеї України перелили на тканину споконвічні прагнення українців до єднання, пробудили почуття ще більшого патріотизму у непростих умовах сьогодення.

І вдивляючись у цей оберіг, ми переконані, що не важливий колір, а важливе слово, яке символами передали майстрині нашої великої дружньої казначейської родини. Хай вона нас оберігає та наділяє силою рідної землі, щасливою долею, національною гордістю!

http://lip-rda.gov.ua/index.php/mainmenu-51/64-/6042-na-lypovechchynu-zavitala-karta-vyshyvana-moia-ukraina

Повернутись