НА МУЗИЧНОМУ ЗОРЕПАДІ

Світлина від Валентини Тращук.

Розпочався 1 етап конкурсного відбору фестивалю дитячої творчості "Музичний зорепад", в якому беруть участь близько 50 учасників вокального співу та 4 танцювальні колективи . У залі районного будинку культури зібрались повболівати за своїх діток батьки, хрещені, друзі батьків, бабусі із дідусями.
Привітали учасників конкурсу голова районної ради Юрій Науменко, заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк і побажали успішного виступу, гарного літнього відпочинку та незабутніх вражень.
Надзвичайно цікава програма заходу захопила глядачів з першого художнього номера . Пісенькою про голубі очі тата розпочала концертну програму Діанка Цвіткова, представник молодшої вікової категорії . Серед дітей, які вже давно над собою працюють і впевнено почуваються на сцені були сьогодні і дебютанти Злата Герасимчук, Сніжана Кирилюк, Павлик Картавий, Ангеліна Бень, Віола Левчук, Веронічка Медовщук. Та нічого, все в житті буває вперше, із завданням усі справились на "відмінно". Хоча й хвилювалися, вперше співаючи перед широким колом глядачів, але зала підтримувала їх теплими оплесками.
Концертну програму яскраво забарвили виступи танцювальних колективів. Нелегко доведеться конкурсному журі визначати кращих із кращих. Такі заходи - гарний початок літніх канікул для малих липовчан і сьогоднішній день яскравий приклад цього.
Усіх дітей - учасників частували солодощами про які подбали служби райдержадміністрації та районної ради.
Відрадно, що цей зорепад маленьких талантів завжди торкається душі, створює позитивний настрій і залишає по собі чудові спогади.

Світлина від Валентини Тращук.Світлина від Валентини Тращук.Світлина від Валентини Тращук.Світлина від Валентини Тращук.Світлина від Валентини Тращук.Світлина від Валентини Тращук.Світлина від Валентини Тращук.Світлина від Валентини Тращук.