Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

НА МУЗИЧНОМУ ЗОРЕПАДІ

Світлина від Валентини Тращук.

Розпочався 1 етап конкурсного відбору фестивалю дитячої творчості "Музичний зорепад", в якому беруть участь близько 50 учасників вокального співу та 4 танцювальні колективи . У залі районного будинку культури зібрались повболівати за своїх діток батьки, хрещені, друзі батьків, бабусі із дідусями.
Привітали учасників конкурсу голова районної ради Юрій Науменко, заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк і побажали успішного виступу, гарного літнього відпочинку та незабутніх вражень.
Надзвичайно цікава програма заходу захопила глядачів з першого художнього номера . Пісенькою про голубі очі тата розпочала концертну програму Діанка Цвіткова, представник молодшої вікової категорії . Серед дітей, які вже давно над собою працюють і впевнено почуваються на сцені були сьогодні і дебютанти Злата Герасимчук, Сніжана Кирилюк, Павлик Картавий, Ангеліна Бень, Віола Левчук, Веронічка Медовщук. Та нічого, все в житті буває вперше, із завданням усі справились на "відмінно". Хоча й хвилювалися, вперше співаючи перед широким колом глядачів, але зала підтримувала їх теплими оплесками. 
Концертну програму яскраво забарвили виступи танцювальних колективів. Нелегко доведеться конкурсному журі визначати кращих із кращих. Такі заходи - гарний початок літніх канікул для малих липовчан і сьогоднішній день яскравий приклад цього.
Усіх дітей - учасників частували солодощами про які подбали служби райдержадміністрації та районної ради.
Відрадно, що цей зорепад маленьких талантів завжди торкається душі, створює позитивний настрій і залишає по собі чудові спогади.

Світлина від Валентини Тращук.Світлина від Валентини Тращук.Світлина від Валентини Тращук.Світлина від Валентини Тращук.Світлина від Валентини Тращук.Світлина від Валентини Тращук.Світлина від Валентини Тращук.Світлина від Валентини Тращук.

Повернутись