Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

На нараді апарату районної ради

На нараді апарату заступник голови районної ради Руслан Танасюк зосередив увагу на плануванні роботи відділів районної ради на 2018 рік. Окремо зупинився на питаннях, що вносяться до порядку денного чергової 21 сесії районної ради 7 скликання. Зокрема, розглянуто та обговорено проекти рішень з наступних питань:

Про призначення виконуючого обов'язки директора комунальної установи "Липовецький районний методичний кабінет та інклюзивно-ресурсний центр закладів освіти".

Про призначення виконуючого обов'язки директора комунальної установи "Центр фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти Липовецького району".

Про внесення змін до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016 року № 162 "Про затвердження списку громадян, які постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція Липовецького районного суду Вінницької області, відповідають вимогам статті 65 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", і дали згоду бути присяжними".

Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради.

Про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 7 скликання від 4 грудня 2015 року №9 "Про склад постійних комісій районної ради 7 скликання".

Про внесення змін до рішення 20 сесії районної ради 7 скликання від 22 грудня 2017 року № 287 "Про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Липовецького району у комунальну власність Росошанської сільської об’єднаної територіальної громади".

Про відпустку.

Повернутись