Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

НА ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ РОЗГЛЯНУЛИ ПИТАННЯ

Сьогодні відбулось засідання Президії районної ради у якому взяли участь голови постійних комісій, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, начальники комунальних закладів. Розпочав засідання голова районної ради Юрій Науменко, ознайомив усіх із порядком денним і депутати розпочали роботу. Першими розглянули питання щодо звітів головних лікарів ( Липовецької ЦРЛ та КЗ " ЦПМСД") Олександра Дмитрука та Василя Бондара. В обговоренні звітів взяли участь голова ПК з питань освіти, медицини... Петро Прокопчук, Юрій Задворний, Юрій Яремчук, голова комісії із зміцнення законності, Віктор Бичков ,голова комісії із аграрних питань.

Присутні розглянули всі запропоновані наступні питання порядку денного :

-Про надання погодження на реорганізацію комунального закладу "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Липовецької районної ради Вінницької області у районне некомерційне підприємство первинної медичної допомоги.

-Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Липовецького району за 2017 рік та затвердження Програми економічного і соціального розвитку Липовецького району на 2018 рік.

-Про Комплексну програму реформування системи надання адміністративних послуг у Липовецькому районі на 2018-2020 роки.

Інформувала: Тетяна Гребенюк , заступник начальника управління економіки Липовецької райдержадміністрації.

-Про Районну комплексну програму соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2018-2022 роки.

-Про районну програму підвищення якості надання послуг управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації на 2018-2020 роки.

Інформувала Тетяна Бевз, заступник начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

-Про районну Програму інформатизації "Електронна Липовеччина" на 2018-2020 роки.

-Про районну Програму організації відзначення державних, професійних свят, відомих громадян району, ювілейних дат державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування, вшанування трудових колективів та їх працівників, знаменних та пам’ятних дат Липовеччини на 2018-2019 роки.

Інформував Олександр Скоцький – керівник апарату райдержадміністрації.

-Про цільову соціальну програму розвитку фізичної культури і спорту у Липовецькому районі на 2018-2022 роки.

-Про внесення змін до рішення 23 сесії районної ради 6 скликання від 08 лютого 2015 року №264 "Про програму розвитку фізичної культури і спорту у Липовецькому районі на 2013-2017 роки" (зі змінами).

-Про призначення іменної стипендії районної ради та районної державної адміністрації майстру спорту України міжнародного класу з дзюдо Слушному А.С. за високі досягнення у спорті.

Інформував присутніх Руслан Танасюк- заступник голови районної ради.

-Про створення комунальної установи "Липовецький районний методичний кабінет та інклюзивно-ресурсний центр закладів освіти".

-Про створення комунальної установи "Центр фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти Липовецького району".

Інформувала Віра Осадча, заступник начальника відділу освіти райдержадміністрації.

-Про внесення змін та доповнень до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016 року № 149 "Про Районну програму військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до служби в Збройних Силах України, рекламування та пропагування військової служби за контрактом у Збройних Силах України на 2017-2021 роки" (зі змінами).

Інформував Леонід Ламанов – головний спеціаліст з питань мобілізаційної та оборонної роботи апарату райдержадміністрації.

-Про внесення змін до рішення 34 сесії районної ради 6 скликання від 21 січня 2015 року №411 "Про Єдину комплексну правоохоронну програму Липовецького району на 2015-2018 роки".

Інформував Руслан Гемба, заступник начальника Липовецького ВП ГУНП у Вінницькій області.

-Про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Липовецького району у комунальну власність Росошанської сільської об'єднаної територіальної громади.

Інформувала: Алла Коцюбняк – начальник відділу юридичної, кадрової роботи та питань комунальної власності виконавчого апарату районної ради.

-Про внесення змін до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016 року № 138 "Про районний бюджет на 2017 рік" (із змінами).

-Про розпорядження голови райдержадміністрації.

-Про районний бюджет на 2018 рік.

Інформувала: Людмила Заєць – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Росоша Росошанської сільської ради Липовецького району Вінницької області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення селища Липовець Росошанської сільської ради Липовецького району Вінницької області.

Про погодження проекту із землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Біла Білянської сільської ради Липовецького району Вінницької області.

Про погодження проекту із землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Славна Славнянської сільської ради Липовецького району Вінницької області.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються в оренду ФОП Корнійчуку В.О. для розміщення та експлуатації основних підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами на території Вахнівської сільської ради Липовецького району Вінницької області

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду, що перебуває в оренді Лози Анатолія Васильовича для рибогосподарських потреб на території Брицької сільської ради Липовецького району Вінницької області

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться в оренді ТОВ "Подільська продовольча група" для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сиваковецької сільської ради Липовецького району Вінницької області

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що надається для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом продажу права оренди через аукціон на території Липовецької міської ради Липовецького району Вінницької області.

-Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що надається для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом продажу права оренди через аукціон на території Щасливської сільської ради Липовецького району Вінницької області.

-Про погодження отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення пісків Турбівської ділянки ТОВ "ІНВЕСТАГРО 2000".

Доповів Руслан Танасюк – заступник голови районної ради.

-Про оплату праці голови районної ради,

-Про оплату праці заступника голови районної ради,

-Про структуру, штатну чисельність та затвердження кошторису доходів та видатків районної ради,

-Про затвердження Положення про преміювання працівників виконавчого апарату районної ради відповідно до затвердженого кошторису,

Інформувала Алла Коцюбняк – начальник відділу юридичної, кадрової роботи та питань комунальної власності виконавчого апарату районної ради.

-По перспективному плану роботи Липовецької районної ради 7 скликання на 2018 рік інформував

Руслан Танасюк, заступник голови районної ради . Депутати конструктивно у робочій обстановці обговорили питання і рекомендували розглянути їх на 20 сесії районної ради 7 скликання, що відбудеться 22 грудня о10 годині. 

Повернутись