Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

На Президії районної ради

На Президії районної ради, яке провів сьогодні голова – Юрій Науменко, ще раз розглянули питання порядку денного 6 чергової сесії районної ради 7 скликання, яка відбудеться 25 травня.

З проектом районної комплексної Програми із захисту населення і територій Липовецького району у разі загрози та виникнення НС ознайомив Володимир Михайленко, начальник сектору з НС та ЦЗ населення.

Інші доповідачі ознайомили присутніх із змінами та доповненнями до раніше прийнятих районних Програм із соціального захисту населення, фінансового забезпечення компенсації пільгового проїзду, розглянули зміни до Статуту Липовецької центральної районної бібліотеки, розпорядження голови райдержадміністрації, договір оренди частини приміщення управління агропромислового розвитку,технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, звернення до Верховної Ради щодо внесення змін до деяких законодавчих актів України.

У "Різному" голова постійної комісії з питань освіти, культури, духовного відродження, охорони здоров'я, материнства і дитинства, фізкультури і спорту та з питань роботи з молоддю Петро Прокопчук підняв питання якості надання медичних послуг у центральній районній лікарні, та надання освітніх послуг у колегіумі ім. Василя Липківського. В обговоренні питань виступили Алла Коцюбняк, начальник відділу юридичної, кадрової роботи та з питань комунальної власності, Михайло Капущак, директор колегіуму та Людмила Заєць, начальник фінансового управління.

Із 9 членів Президії у засіданні взяли участь 9.

Повернутись