Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

На розваги до Вінниці

Майстер-класи, караоке, "Шалена лабораторія" та концерти сьогодні чекали на діток АТОвців 

 на площі перед Вінницькою міською радою . Це  День розваг для більше ніж 200 дітей з сімей учасників АТО. Під час свята діти побачать концерт дитячих колективів, візьмуть участь у розважальній програмі від Агенції «Аладдін», Агенції свят Олени Лукашової, танцювальному флешмобі, бульбашковому шоу, виступі «Дідзьо» (Руслан Мельник), та «Шаленій лабораторії», а також майстер-класах з пісочної анімації, малювання неоновими маркерами, плетіння, караоке та отримають море позитиву!

Ранкова програма стартуватиме о того ж дня о 9.30. Діти відвідають Музей історії ВПС ЗСУ, а з 15.00 розпочнеться свято на площі перед Вінницькою міською Радою. До військової частини діти відвезли плакати з побажаннями для учасників АТО, які написали власноруч під час свята з нагоди Дня захисту дітей.

На свято приїдуть понад 200 дітей з міста Вінниці та  районів Вінницької області,

Захід проводиться під патронатом Вінницької міської Ради, міського голови Сергія Моргунова та народного депутата України Сергія Кудлаєнка. Ініціаторами свята виступили Олена Верлан-Кульшенко та колектив госпітальних волонтерів ВМКЦ ЦР Благодійного Фонду «Миротворець України», Людмила Євсєєва та ГО «Збережи душу», Агенція організації свят Олени Лукашової, Агенція організації свят «Аладдін», студенти ВНМУ імені М.І.Пирогова. Співорганізаторами свята стали дванадцять районних організацій учасників АТО та волонтерів, БФ «Майбутнє без болю», Вінницький обласний комісаріат, «Шалена лабораторія» та «Дзідзьо» (Руслан Мельник).

В цілому, це свято дає старт низці масових заходів для дітей учасників АТО, які будуть проходити у місті та в районах області за ініціативою організаторів.

Керівники району провели діток в дорогу, а супроводжував їх голова районної організації " Спілка учасників АТО" Юрій Яремчук та директор районного Центру соціальних служб для дітей, cім"ї та молоді Ірина Герасимчук.

Повернутись