Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

На щомісячній нараді керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників підприємств, установ

На щомісячній нараді керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників підприємств, установ, яку проводять голова райдержадміністрації Іван Демихін та голова районної ради Юрій Науменко, підсумували, що зроблено за минулий тиждень та поділились планами на наступний.  
Володимир Дужий, начальник управління агропромислового розвитку, доповів присутнім, що період жнив у господарствах району підходить до завершення. Ранніх зернових зібрано з площі 14657 га, ( 94%), озимої пшениці на території 10465 га., ярого ячменю на площі 1427га.. Урожайність станом на 08.08 2016 року склала: озимої пшениці- 59.7 цнт/га, ярого ячменю-40.6 цнт/га..Проведено зустрічі з представниками особистих селянських і фермерських господарств на предмет посіву та збирання групи ранніх зернових. Тваринництво утримується на рівні минулого місяця. Ціна на молоко по району зростає і по окремих господарствах становить 3.00-3.20 грн. проти 2.80 грн.
В галузях освіти, медицини, культури планується  комісійний об'їзд з питань готовності закладів до навчального року, роботи в осінньо-зимовий період. У  ЦРЛ та КЗ Центр первинної медико-санітарної допомоги підходить до завершення поточний ремонт із заміною на енергозберігаючі  вікон та дверей., водонапірної башти. Працівники культури та освіти працюють над поточними ремонтами приміщень, заготівлею палива. Про стан справ доповіли головний лікар ЦРЛ Олександр Дмитрук, начальник відділу культури Геннадій Терлецький, заступник головного лікаря КЗ Людмила Мороз та заступник начальника відділу освіти Віра Осадча. У обласній лікарні відновного лікування готуються до нового заїзду відпочиваючих, про це повідомила метролог Світлана Тартачна. 
На питаннях  вирішення соціальних питань у районі: пільгового проїзду, професійної реабілітації учасників АТО, оформлення субсидій та інше, зупинилась Валентина Бичкова, начальник управління СЗН.
Про виконання районного бюджету інформувала начальник управління фінансів Людмила Заєць.  Районний бюджет по власних надходженнях виконано на 114,7 % до планових завдань на 7 місяців. Забезпечено виконання бюджету всіх базових рівнів. В розрізі податків забезпечено виконання з усіх надходжень. Про стан казни району повідомила Лариса Ревацька, начальник відділення Держказначейства.
Підводячи підсумок наради, голова райдержадміністрації оголосив, що у зв'язку із виходом з ладу обладнання для оперування онкохворих у обласному онкодиспансері, який коштує 8 млн.грн., з обласного бюджету виділено на придбання нового - 4 млн. грн., решту суми розділено між районами. В зв'язку із цим, необхідно з бюджету району виділити кошти в сумі 105 тис. грн. 
Голова районної ради Юрій Науменко повідомив усіх про розгляд питань на  засіданні Президії районної ради та запросив керівників на чергову 7 сесію районної ради 7 скликання, яка відбудеться 17 серпня о 10 год. в приміщенні верхньої зали районної ради.

Повернутись