НА СЕМІНАРІ

Відбувся семінар голів територіальних громад району на якому розглянуто ряд питань життєдіяльності громад. Керівники привітали із нещодавнім ювілеєм секретаря Лукашівської сільської ради Ларису Вінничук, з нагоди ювілею. За сумлінність в роботі, професійність та активну участь у профспілковому русі вручили їй грамоту та грошову винагороду.

Розпочав семінар голова районної ради Юрій Науменко , ознайомив усіх із порядком денним та налаштував на конструктивну роботу. Про співпрацю з органами місцевого самоврядування щодо укладення електронних декларацій з лікарями первинної медико-санітарної допомоги,порядок надання , планову медичну допомогу інформував

Василь Бондар – головний лікар комунального некомерційного підприємства "Липовецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Липовецької районної ради Вінницької області. Він відповів на питання , що цікавили очільників територіальних громад, стосовно надання первинної медичної допомоги. Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Бевза доповіла про монетизацію пільг і житлових субсидій населенню району у грошовій формі. Питання актуальне і викликало чимало питань на що були отримані вичерпні відповіді.

Заступник начальника Липовецького відділення поліції Немирівського ВП ГУНП у Вінницькій області Руслан Гемба акцентував увагу на питанні повноважень органів місцевого самоврядування щодо забезпечення державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці. Особливу увагу зосередив на спільних діях правоохоронних органів, оранів опіки та районних служб щодо попередження насильства в сім"ї. Більш детально на питанні взаємодії органів опіки та піклування, служби у справах дітей щодо попередження насильства та жорстокого поводження щодо дітей, надання допомоги постраждалим дітям зупинилась начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Вікторія Іванюк. Очільники громад досить активно ділились досвідом роботи з цього питання .
Про Порядок взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та роботу Центру з цього напрямку інформувала Ірина Герасимчук – директор комунального закладу "Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді" Липовецької районної ради Вінницької області. Із підготовлених питань для використання в роботі працівники оргвідділу роздали методичний матеріал.
На семінарі виступив директор Турбівського гранкар"єру Олег Козинець і розповів про напрями діяльності підприємства та його продукцію , запросивши усіх голів громад до співпраці .
Підвів підсумки двогодинної роботи голова ради Юрій Науменко. Він повідомив про підведення підсумків роботи за 1 півріччя поточного року, організацію проведення в районі заходів з нагоди Дня Конституції України, проведення 26 червня районного фестивалю фольклорної творчості на території Лукашівської територіальної громади. Особливу увагу акцентував на комплексі робіт та закріпленні відповідальних, в зв"яку із початком купального сезону на водоймах.

Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.