Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

На спільному засіданні постійних комісій районної ради

На спільному засіданні постійних комісій районної ради, яке провів Юрій Тітенко, депутати розглянули питання, внесені до порядку денного чергової 26 сесії районної ради 7 скликання, що відбудеться 12.10.2018 року.

Про внесення змін до рішення 20 сесії районної ради 7 скликання від 22 грудня 2017 року № 290 "Про районний бюджет на 2018 рік" (із змінами).;

Про розпорядження голови райдержадміністрації інформувала Людмила Заєць, начальник фінансового управління райдержадміністрації.

По проекту рішення "Про програму фінансового забезпечення виконання рішення суду на 2018 рік." інформувала Валентина Бичкова – начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

Вона ж доповіла про необхідність внесення змін до рішення 26 сесії районної ради 6 скликання від 4 грудня 2013 року №315 "Про Районну програму соціальної підтримки окремих категорій населення на 2014 - 2018 роки" (зі змінами).

Головний спеціаліст з питань мобілізаційної та оборонної роботи апарату райдержадміністрації Леонід Ламанов інформував про внесення змін до рішення 13 сесії районної ради 7 скликання від 21 квітня 2017 року № 203 "Про Комплексну оборонно-правоохоронну програму Липовецького району на 2017-2020 роки" (зі змінами).

Заступник директора Косаківської ЗОШ 1-3 ст. Людмила Фризюк розповіла про передумови затвердження Статуту Косаківської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. Липовецької районної ради Вінницької області у новій редакції, що виникли у зв"язку із новелами в чинному законодавстві про освіту та виходом директора школи на заслужений відпочинок.

З питанням затвердження договорів оренди частин приміщення комунального підприємства "Липовецька дирекція кіновідеомережі".

ознайомив депутатів Роман Баліцький – директор комунального підприємства "Липовецька дирекція кіновідеомережі".

Щодо надання згоди на поселення та подальше проживання Бабак З.Ф. у Росошанському відділенні постійного перебування комунальної установи "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Липовецького району" та звільнення громадянки Ходацької Валентини Іванівни від плати за надання соціальних послуг комунальною установою "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Липовецького району" інформувала Катерина Мельничук – директор комунальної установи.

Про розпорядження голови районної ради, прийняті в міжсесійний період Інформував Юрій Тітенко – керуючий справами виконавчого апарату районної ради.

Депутати обговорили запропоновані питання і вирішили рекомендувати їх до розгляду на черговій сесії районної ради. Всі питання, що стосуються земельних відносин, будуть розглянуті на засіданні постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони природи та з питань агропромислового комплексу, що відбудеться 8 жовтня, о 10 годині.

Повернутись