Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

На спільному засіданні постійних комісій

На спільному засіданні постійних комісій, яке проводив заступник голови районної ради Руслан Танасюк, що відбулось у районній раді, депутати розглянули питання, запропоновані для розгляду чергової 6 сесії 7 скликання, що відбудеться 25 травня.
З питань внесення змін до районних програм, що стосуються соціального захисту населення, доповіла заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Тетяна Бевз. Активно обговорено депутатським складом питання забезпечення пільгового проїзду окремих категорій громадян та інших передбачених законодавством пільг на 2016 рік. Про внесення змін до статуту Липовецької центральної районної бібліотеки у зв'язку з оптимізацією галузі, інформував Геннадій Терлецький, начальник відділу культури. З інформацією про внесення змін до бюджету району та затвердження розпорядження голови райдержадміністраціїі депутати заслухали Людмилу Заєць, начальника фінансового управління райдержадміністрації. Щодо затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельної ділянки інформував Олег Маслич, головний спеціаліст відділу Держземагентства. 
До депутатів районної ради звернувся з проханням підтримати зверненння освітян до Верховної ради України щодо внесення змін до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" голова Липовецької районної  Профспілки працівників освіти і науки Володимир Кучер. Депутати заслухали і проект Комплексної програми захисту населення району у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на 2016-2020 роки, який запропонував головний спеціаліст сектору з цивільного захисту населення райдержадміністрації Сергій Калінчук.
За внесення вищеозначених питань до порядку денного сесії проголосували всі депутати.
Повернутись