На спільному засіданні постійних комісій

На спільному засіданні постійних комісій, яке провів голова районної ради Юрій Науменко, було розглянуто лист голови обласної ради Анатолія Олійника стосовно можливості прийняття до спільної власності територіальних громад Липовецького району зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області (після завершення процедури припинення Староприлуцької спеціальної загальноосвітньої школи - інтернат Липовецького району) , нерухомого майна, в т.ч. земельних ділянок та будівель.
Директор школи Юрій Косач зазначив, що бюджет навчального закладу становить 17 млн. грн., із них 1 млн. йде на проплату комунальних платежів. У школі навчаються близько 120 учнів, 10 із яких випускники. Всі діти із неблагополучних сімей, перебувають у закладі цілодобово. В основному, це діти із Липовецького , Жмеринського, Погребищенського, Калинівського та інших районів, є із Львівської та Хмельницької областей. Дітей-сиріт немає. Влітку діти оздоровлюються протягом 21 дня на узбережжі Чорного моря. Протягом року , окрім навчальної програми, дітей у школі навчають вишивати, шити, старших-готувати страви, таким чином їх готують до самостійного життя.В даний час, період карантину, всі діти перебувають у своїх родинах. Дирекція школи займається заготівлею палива на наступний опалювальний сезон.У Департаменті питання ліквідації закладу , чи передачі нерухомого майна іншому власнику не порушувалось.

З цього приводу заслухали думку начальника відділу освіти Інни Косач, голови постійної комісії з питань освіти Петра Прокопчука, заступника голови райдержадміністрації Олега Фурманюка, заступника голови районної ради Руслана Танасюка та голови постійної комісії з питань бюджету Сергія Огородника та начальника фінансового управління Людмили Заєць. В підсумку , прийняли рішення дане питання відставити, оскільки і земля, і приміщення школи розташовані на території Староприлуцької ОТГ, його має вирішити дана громада. І, відповідно до діючого законодавства, вирішення питання про передачу майна є передчасним, оскільки юридична особа працює і питання про її ліквідацію у цьому році не буде вирішуватись.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.