Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

На території Астроблеми закладено Алею Миру

1 квітня погода видалась надзвичайна-тепле весняне сонечко сприяло гарному настрою. Апарат районної ради, група з реалізації проекту "Розвиток велотуризму у Липовецькому районі" спільно із відділами культури та туризму, архітектури й містобудування райдержадміністрації стали активними учасниками акції «Майбутнє лісу - в твоїх руках!». Приємно, що до акції долучились депутати районної ради. Районна рада, як партнер у реалізації проекту, взяла участь у співфінансуванні тому і вболіває за якісне його завершення.

В цей день на території Астроблеми, що поблизу с. Іванька, закладено Алею Миру. На прибережній зоні висадили кучеряву вербу, при в"їзді на територію Астроблеми-сосну, а на алеї до бесідки - липу.Окрема група "садівників" черпала із річки відрами воду та поливала щойно висаджені саджанці.

Потрудились на славу! Протягом кількох годин було висаджено 400 саджанців.

По завершенні робіт всіх учасників чекав активний відпочинок із гітарою, волейболом, запашною юшкою та шашликом. Побільше таких акцій і планета Земля знову зазеленіє, на місці бездушно винищених лісів-буятимуть нові.

Виконаний об'єм робіт приймав голова районної ради Юрій Науменко із директором КП "Липовецьрайагроліс" Сергієм Івко і залишились задоволеними результатами роботи.

Повернутись