Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

На Вінниччині відбувся заключний осінній сільськогосподарський ярмарок

На данном изображении может находиться: 1 человек, еда

У яскравих осінніх ярмарках з продажу населенню сільськогосподарської продукції та продовольчих товарів в м. Вінниця взяли участь і сільгоспвиробники Липовецького краю.

Сьогодні, в день завершення ярмарку, оглянути асортимент товару та цінову політику на продукцію завітали перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, директор департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА Володимир Мережко та директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА Микола Ткачук.

Андрій Гижко зазначив: «Дивлячись на ярмарковий період в цілому, ми бачимо, що кожної суботи о 9 ранку на площі досить людно, важко пройти між торговими рядами. Вінничани купують овочі, м’ясо, фрукти. Щодо учасників ярмарку, то хочу підкреслити, що на адресу обласної державної адміністрації надійшло понад сотню звернень щодо продовження цих ярмарків. Порівняно з минулим роком ціни не змінились, а навпаки, на деякі товари знизились. Зокрема, у минулому році в цю пору вартість цукру складала 16 грн., а цього року – 10 грн. за кілограм. Яблука були по 8-12 грн. за кілограм, а цього року – 4-6 грн. Ми в черговий раз переконались, що потреба у проведенні таких ярмарків є.
Протягом п’яти ярмаркових субот безпосередньо у Вінниці реалізовано продукції на загальну суму біля 19 мільйонів гривень, взяло участь понад 400 суб’єктів господарювання. Головна мета проведення таких ярмарків досягнута – ціни в загальному на 15-20% були нижчі від цін в торговельних підприємствах та на ринках міста.

Слід також відмітити, що спостерігається тенденція збільшення кількості сільгоспвиробників, які мають бажання взяти участь у ярмарках. Є райони-лідери, які взяли найактивнішу участь та забезпечили найширший асортимент продукції на ярмарках, а саме: Барський, Вінницький, Тиврівський, Літинський, Липовецький, Немирівський райони та місто Вінниця. Приємно, що серед лідерів продажу вже не перший рік і Липовецький район. В числі кращих ПП "Україна" кер.Анатолій Рудик, ряд інших виробників.

На данном изображении может находиться: 5 человек, люди стоят, на улице и едаНа данном изображении может находиться: 3 человека, люди стоят

Повернутись