Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

На засіданні колегії Липовецької райдержадміністрації

Сьогодні, 31 січня, у приміщенні районної державної адміністрації відбулось засідання колегії, на якому розглянуто звіт про проведену роботу з питань соціально-економічного розвитку району у 2018 році та основні завдання на 2019 рік. На колегію запрошувались начальники відділів, управлінь, структурних підрозділів РДА, керівники підприємств, установ та організацій, голови територіальних громад, депутати районної ради, голови громадських осередків району. В роботі колегії взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Івасюк, керівник департаменту охорони здоров'я Вінницької обласної державної адміністрації Людмила Грабович.

Головували на колегії перший заступник голови РДА Ольга Дмитрів і заступник голови районної ради Руслан Танасюк. Перед початком засідання присутнім було запропоновано відеоролик " Вінниччина 2018. Є що сказати!".

На засідання колегії були запрошені священики отець Василь Комарницький настоятель УГКЦ і благочинний Липовецького району православної церкви України протоієрей Петро Ковальчук, люди які ведуть не державну роботу, працюють над вихованням духовності, формуванням світогляду підростаючого покоління. Користуючись нагодою, за активну громадянську позицію та любов до України Ольга Дмитрів вручила їм грамоти районної державної адміністрації та районної ради. Грамотою районної ради, райдержадміністрації та районного комітету профспілки працівників держустанов з нагоди ювілею відзначено було секретаря Староприлуцької сільської ради Наталію Сатановську.

У вступному слові перший заступник голови РДА Ольга Дмитрів представила присутнім гостей і ознайомила із основними аспектами соціально-економічного розвитку Липовецького району в 2018 році. ЇЇ інформація супроводжувалась показом слайдів. Вона зазначила, що з питань розвитку району прийнято ряд програм над виконанням яких і працювали управління та відділи райдержадміністрації, зупинилась на основних питаннях-виконання бюджету, оборонного та правоохоронного комплексу, реформування освіти, зокрема, створення інклюзивно-ресурсного центру, НУШ, опорних шкіл. Також приділила увагу питанню реформування медицини, зокрема, зміцнення матеріальної бази медичних закладів, вирішення кадрових питань. Завершила інформацію на питаннях міжнародних зв"язків та культури.

Більш детально на питаннях економічного розвитку району зупинилась начальник управління економіки Галина Поєдинок, про роботу агропромислового комплексу району доповів начальник управління Володимир Дужий. Про стан справ у первинній ланці медицини району інформував головний лікар КНЗ Василь Бондар, у вторинній ланці-головний лікар КНЗ "Липовецька ЦРЛ" Олександр Дмитрук. Вони зупинились на матеріально-технічному забезпеченні галузі, кадровому забезпеченні, укладенні декларацій, наданні послуг пацієнтам.

На колегію прийшли представники громадськості, стурбовані питанням подальшого існування районної лікарні. Відповіді на їх питання давали головуючі - Ольга Дмитрів, Руслан Танасюк. Більш детальну інформацію про реформування медичної галузі та роботу закладів медицини первинної та вторинної ланок в умовах реформування липовчани почули від керівника департаменту охорони здоров'я Вінницької обласної державної адміністрації Людмили Грабович. Після інформації вона відповіла на всі питання, які хвилювали громадськість. Головне в її відповіді - Липовецьку ЦРЛ не закривають. В обговоренні піднятого питання щодо функціонування центральної районної лікарні взяли участь депутати районної ради, голови постійних комісій Юрій Яремчук та Петро Прокопчук. Разом із громадськістю в засіданні колегії взяли участь засоби масової інформації "Л.В." та "33канал".

Повернутись