Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

На засіданні колегії райдержадміністрації

На засіданні колегії райдержадміністрації розглянуто заплановані актуальні питання життєдіяльності громади району.Зокрема:

-Про хід виконання в районі заходів із забезпечення осіннього призову громадян на дійсну військову службу;

-Про утримання в районі мережі автомобільних шляхів , готовність матеріально-технічних ресурсів Липовецького " Райавтодору" в осінньо-зимовий період.

У роботі колегії взяли участь директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, куратор Липовецького району Микола Ткачук, перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів, голова районної ради Юрій Науменко, голови територіальних громад району та члени колегії.

Про хід осіннього призову у  районі доповів присутнім військовий комісар  Віктор Чуба. Під час доповіді Віктор Миколайович зупинився на результатах перевірок органів місцевого самоврядування щодо ведення мобілізаційної документації особами, на яких покладені дані обов"язки сільським , селищним головою. Окремо він проаналізував стан ведення військового обліку у виконкомі Струтинської, Богданівської Зозівківської та інших рад.Райвійськом відзначив кращу роботу з цього питання органів місцевого самоврядування Нападівської , Щасливської сільських рад. Як зразок належним чином оформленої документації, продемонстрував документи Нападівської сільради ( відповідальна особа Олена Кривошия).

В ході виступу дав обґрунтовані відповіді на поставлені питання та довів до відома голів територіальних громад графік перевірок стану ведення військового обліку та бронювання військових зобов'язань.

Із питання належного утримання в районі мережі автомобільних шляхів учасників колегії інформував начальник Липовецького "Райавтодору" Петро Кицюк. Керівник зупинився на  об"ємах виконаних робіт підприємством за 9 місяців цього року , готовності матеріально-технічних ресурсів райавтодору  до роботи в осінньо-зимовий період.

Окремо керівник звернув увагу на руйнуванні дорожного покриття важким транспортом сільгосппідприємств району і запропонував залучати їх до ремонту доріг на дольовій участі. Посадові особи органів місцевого самоврядування Зозова, Турбова, Славної зосередили свою увагу на питанні капітальних ремонтів містків, які прийшли в непридатність. Микола Федорович Ткачук дав доручення вивчити питання та  подумати про виготовлення  проекту на ремонт мосту через річку Десенка, що протікає в смт. Турбів.

Підвела підсумки засідання колегії перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів. Вона ще раз зупинилась на важливості виконання осіннього призову громадян району на дійсну строкову військову службу, як важливої складової оборонної роботи, та серйозному відношенні працівників органів місцевого самоврядування до своїх посадових обов"язків. Окрему увагу приділила питанню підготовки доріг до експлуатації взимку. На завершення колегії перший заступник голови райдержадміністрації  закликала усіх до співпраці.

Повернутись