На засіданні комісії з питань бюджету...

На засіданні комісії з питань бюджету, в якому взяв участь заступник голови районної ради Руслан Танасюк, депутати розглянули питання

щодо виконання Програми економічного і соціального розвитку Липовецького району за 2019 рік та затвердження Програми економічного і соціального розвитку Липовецького району на 2020 рік з якого

інформувала  Галина  Поєдинок, начальник управління економіки Липовецької райдержадміністрації. Депутати підтримали проект рішення з цього питання.

З бюджетних питань інформувала начальник фінансового управління Людмила Заєць. Вона доповіла по проекту рішення щодо внесення змін до бюджету району на 2019 рік,  зміни викликані нещодавнім уточненням бюджету . В зв"язку із економією коштів по енергоносіях в сумі 2млн., їх внесено до проекту рішення аби перенести в наступний рік. Вона зупинилась на питаннях "Про розпорядження голови райдержадміністрації , прийняті в міжсесійний період та на основному питанні Про прийняття бюджету на 2020 рік. Бюджет наступного року був активно обговорений депутатами. Проекти з дних питань підтримані депутатами.

З питань щодо структури та штатного розпису районної ради , заробітної плати голови ради та його заступника інформувала Алла Коцюбняк, начальниу відділу юридичної і кадрової роботи та питань комунальної власності. Всі питання розглянуті відповідно до чинного законодавства і винесені на розгляд чергової 32 сесії районної ради.