На засіданні постійних комісій депутати розглядали:

17 грудня 2019 року відбулось спільне засідання постійних комісій Липовецької районної ради сьомого скликання.

На засіданні були присутні заступник голови районної ради Руслан Танасюк, голови постійних комісій, депутати районної ради, головні лікарі КНП "Липовецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Василь Бондар і КНП "Липовецька центральна районна лікарня" Олександр Дмитрук, заступник начальника Липовецького ВП Немирівського ВП ГУНП у Вінницькій області Руслан Гемба,начальник управління економіки Галина Поєдинок, директор комунальної установи "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Липовецького району" Катерина Мельничук.

На розгляд депутатів були винесені питання порядку денного тридцять другої чергової сесії сьомого скликання Липовецької районної ради.

Активне обговорення серед депутатів викликали питання щодо результатів службової діяльності Липовецького ВП Немирівського ВП ГУНП у Вінницькій області за 11 місяців 2019 року, Програма розвитку туризму в Липовецькому районі на 2020-2025 роки, виконання фінансових планів підприємствами медицини.

До питання щодо призначення іменної стипендії районної ради та районної державної адміністрації майстру спорту України міжнародного класу з дзюдо Слушному А.С. за високі досягнення у спорті депутати внесли свої пропозиції. Обговорені питання вирішено внести на розгляд чергової сесії.