Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

На засіданні постійної комісії із питань бюджету

На засіданні постійної комісії із питань бюджету, яке провів голова комісії Сергій Огородник, депутати районної ради розглянули наступні питання:

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року;

Про внесення змін  до рішень 3 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2015 року  №40 "Про районний бюджет на 2016 рік"  та 

№30 "Про районну Проограму інформування населення та підтримку засобів масової інформації на 216-2020 роки";

Про розпорядження голови райдержадміністрації.

З вищеозначених питань інформувала Людмила Заєць, начальник фінансового управління райдержадміністрації. Вона зазначила, що понадпланові кошти в кількості 2 млн.490 тис. грн., планується використати на реалізацію раніше прийнятих районних Програм  та на утримання бюджетних установ, що фінансуються з районного бюджету. Окремо виділила сільські ради, які стали переможцями в обласному конкурсі проектів і яким з районного бюджету виділено кошти на співфінансування цих проектів.

Депутати Ігор Ревацький, Віктор Дмитрів, Олег Фурманюк обговорили запропоновані проекти рішень і внесли свої пропозиції. Роз'яснення з окремих питань надала Алла Коцюбняк, начальник відділу юридичної, кадрової роботи та питань комунальної власності.

В засіданні постійної комісії взяли участь голова районної ради Юрій Науменко, заступник голови Руслан Танасюк, начальник фінансового управління Людмила Заєць, директор комунальної установи "Територіальний центр" Катерина Мельничук.

Комісія прийняла рішення проекти рішень з розглянутих питань винести на розгляд чергової сесії.

Повернутись