Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

На засіданні постійної комісії

На  засіданні постійної комісії з питань освіти, культури, духовного відродження, охорони здоров"я, материнства і дитинства та з питань роботи з молоддю, фізкультури і спорту, яке провів її голова Петро Прокопчук,  розглянуто питання результатів проведення медичної реформи на Вінниччині у 2011-2015 роках. У засіданні комісії взяли участь заступник глови районної ради Руслан Танасюк та перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів, керуючий справами Юрій Тітенко, начальник відділу юридичної, кадрової роботи та питань комунальної власності Алла Коцюбняк, головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення діяльності ради Віра Горбач.
У обговоренні питання взяли участь представники закладів охорони здоров"я Віктор Чубатюк, Наталія Маркевич, Олена Скоцька.
За результатами засідання вироблено висновки та пропозиції, що будуть передані постійній комісії з питань охорони здоров"я, соціального захисту  та зайнятості населення обласної ради  з метою проведення громадських слухань з даного питання.

Повернутись