Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

На засіданні Президії районної ради

Фото Олексій Лебідя.

На засіданні Президії районної ради, що відбулось сьогодні після засідання постійної комісії з бюджетних питань, розглянуто питання, що внесені до порядку денного чергової 10 сесії районної ради 7 скликання.
Окрім членів Президії, в засіданні взяли участь керівники комунальних закладів та  структурних підрозділів райдержадміністрації. Голова районної ради Юрій Науменко надав слово з бюджетних питань  начальнику фінансового управління Людмилі Заєць. Начальник доповіла президії, що станом на сьогодні, за попередніми підрахунками, районний бюджет перевиконано на 4 млн.грн.. До бюджету вносяться зміни  на 1 мл. 341 тис. грн., що  будуть використані на оплату за енергоносії, комунальні послуги і на матеріально-технічне забезпечення галузей. На засіданні бюджетної комісії всі ці зміни обговорені. Вчора прийняті зміни до державного бюджету іє надія, що всі не закриті протягом року питання по виплаті заробітної плати, при надходженні медичної та освітньої субвенції, будуть закриті. У зв'язку з необхідністю придбання житла учаснику АТО Олександру Гудзю, з бюджету планується виділити кошти в сумі 75 тисяч гривень на співфінансування, основну частку 400 тисяч грн. виділено з обласного бюджету.
В обговоренні бюджетних питань взяли активну участь депутати Леонід Балацький, Петро Прокопчук.
Про виконання плану економічного і соціального розвитку  та внесення доповнень до рішення 5 сесії районної ради 7 скликання від 25.03.2016 361 "Про комплексну програму реформування  системи надання адмінпослуг  у Липовецькому районі на 2016-2017 роки ( із змінами)доповіла начальник управління економіки Галина Поєдинок . З проектами рішень по оплаті праці голови та заступника голови районної ради, структуру та штатну чисельність  , затвердження кошторису доходів та видатків, положення про преміювання, порядок призначення та звільнення з посад керівників об"єктів спільної  власності територіальних громад району інформувала начальник відділу юридичної, кадрової роботи та питань комунальної власності Алла Коцюбняк. Вікторія Іванюк, начальник служби в справах дітей , представила проект Програми з питань соціального захисту дітей в районі. 
  Відповідно до внесених змін, що відбулися в Податковому Кодексі України для всіх неприбуткових  організацій, що зареєстровані в Україні, наш законодавець дав неприбутковим організаціям термін до 1 січня 2017 року для приведення у відповідність до вимог Податкового Кодексу своїх установчих документів, а це  статути. Статут – документ, який регламентує право здійснення діяльності будь-якої неприбуткової організації.У зв"язку з цим, підготовлені проекти щодо затвердження Статутів у новій редакції  КУ "Територіальний центр...", Липовецької дитячо-юнацької спортивної школи та дитячо-юнацького центру у Липовецькому районі. З цих питань інформували  Катерина Мельничук - директор КУ, Микола Любченко - директор ДЮСШ,Алла Куземко - директор ДЮЦ.
На обговорення президії представлено завідувачем Тетяною Чеканюк Програму забезпечення діяльності КП "Районний трудовий архів".Із проектом районної цільової програми боротьби з туберкульозом  на 2017-2021 роки заслухано Марію Бандровську, заступника головного лікаря ЦРЛ. Про реформування друкованого засобу масової інформації інформував Олег Яцунський, головний редактор газети "Липовецькі вісті".
Про внесення змін до діючих програм із питань соціального захисту доповіла Валентина Бичкова, начальник УПСЗН.
Всього членами Президії розглянуто 35 питань порядку денного - всі вирішено заслухати на сесії районної ради.

Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.

Повернутись