На засіданні Президії районної ради...

Заступник голови районної ради Руслан Танасюк провів засідання Президії районної ради, на якому розглянули питання порядку денного 36 позачергової сесії районної ради 7 скликання.Про програму "Педагогічна премія" на 2020-2023 роки інформувала Інна Косач – начальник відділу освіти Липовецької районної державної адміністрації.

Заслухали також питання щодо надання дозволу на списання майна, що перебуває на балансі Вахнівської та Зозівської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст.

Про зміну назви та затвердження Статуту комунальної установи "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Липовецької районної ради у новій редакції інформувала Світлана Ковальчук – директор комунальної установи.

Валентина Бичкова – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, інформувала про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 7 скликання від 4 грудня 2015 року № 20 "Про Районну програму соціального захисту ветеранів війни та праці "Ветеран" на 2016 – 2020 роки" (зі змінами)та до рішення 27 сесії районної ради 7 скликання від 21 грудня 2018 року №424 "Про районну Програму соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2019-2023 роки".Внутріпрограмні зміни викликані перенесенням коштів із одного пункту програми в інший, зокрема на забезпечення виплати пільг та придбання медикаментів учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС, ветеранам на поховання і т.і.

Про внесення змін до рішення 32 сесії районної ради 7 скликання від 20 грудня 2019 року № 515 "Про районний бюджет на 2020 рік" (із змінами)та розпорядження голови райдержадміністрації доповіла Заєць Людмила – начальник фінансового управління райдержадміністрації. В ході обговорення проектів виникло питання погашення заборгованості за енергоносії, яка складає близько 50 тисяч гривень. Заборгованість спричинює критичний стан і загрожує припиненню лікування хворих. Дане питання підняв депутат Олександр Козачишин.

Депутати підтримали також проекти рішень щодо затвердження договорів оренди частин приміщення КЗ "Липовецький РЦСССДМ";

Про перейменування Комунального закладу "Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді" і затвердження Статуту у новій редакції;

Про затвердження фінансового плану зі змінами комунального некомерційного підприємства "Липовецька центральна районна лікарня" на 2020 рік;

Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства "Липовецька центральна районна лікарня" Липовецької районної ради Вінницької області за ІІ квартал 2020 року;

Про затвердження Стратегічного плану розвитку комунального некомерційного підприємства "Липовецька центральна районна лікарня";

Про затвердження договору оренди частини приміщення нерухомого майна комунального некомерційного підприємства "Липовецька центральна районна лікарня" - інформував головний лікар КНП Олександр Дмитрук.

Депутати підтримали проекти цих рішень, як і рішень щодо затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства "Липовецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" ;

про затвердження в новій редакції Статуту комунального некомерційного підприємства "Липовецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Липовецької районної ради Вінницької області, які озвучив Василь Бондар – директор комунального некомерційного підприємства "Липовецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги".

Також розглянули питання щодо переукладення контракту з директором комунального підприємства "Липовецька дирекція кіновідеомережі",про внесення змін до рішення 32 сесії районної ради 7 скликання від 20 грудня 2019 року №528 "Про структуру, штатну чисельність та затвердження кошторису доходів і видатків районної ради" (зі змінами),

та погодження проектів землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіальних утворень сіл Шендерівка, Мала Біла, Нове Білянської сільської ради, та сіл Скитка, Хороша і Теклинівка Скитківської сільської ради. Президія прийняла рішення розглянуті питання включити до порядку денного сесії, що відбудеться в п'ятницю, 25 вересня, об 11 годині у верхній залі районної ради.