Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

На засіданні Президії районної ради

На засіданні Президії районної ради, яке провів голова районної ради Юрій Науменко, попередньо розглянули питання порядку денного 13 позачергової сесії районної ради.

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2017 року.

Про внесення змін до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016 року № 138 "Про районний бюджет на 2017 рік" (із змінами).

Про розпорядження голови райдержадміністрації.

Про Комплексну оборонно-правоохоронну програму Липовецького району на 2017-2020 роки.

Про звільнення громадян від плати за надання соціальних послуг комунальною установою "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Липовецького району".

Про переукладення контракту з директором комунальної установи "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Липовецького району".

Про внесення змін до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016 року №162 "Про затвердження списку громадян, які постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція Липовецького районного суду Вінницької області, відповідають вимогам статті 65 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", і дали згоду бути присяжними".

Про затвердження проекту із землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Костянтинівка Костянтинівської сільської ради Липовецького району Вінницької області.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Про погодження щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення піску Журавської-3 ділянки ТОВ "Вінкор СВ".

Про внесення змін до рішення 5 сесії районної ради 7 скликання від 25 березня 2016 року №60 "Про Програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства району на 2016-2020  роки".

Всі питання детально обговорені депутатами і президія вирішила рекомендувати сесії районної ради проекти рішень взяти за основу.

Повернутись