На засіданнях постійних комісій ради розглянуто питання...

В рамках підготовки до пленарного засідання тридцятої сесії районної ради, що відбудеться 8 листопада , проходять засідання постійних комісій. Сьогодні відбулись засідання шести постійних комісій: з питань освіти, культури, духовного відродження , охорони здоров’я, материнства і дитинства та з питань роботи з молоддю, фізкультури і спорту; соціального захисту населення, роботи з ветеранами; з питань зміцнення законності та правопорядку; регламенту, депутатської діяльності та етики; з питань комунального господарства , благоустрою, комплексного розвитку населених пунктів та торгівлі; з питань регулювання земельних ресурсів, реформування земельних відносин, охорони природи та з питань агропромислового комплексу.

На своїх засіданнях комісії попередньо розглянули проекти рішень, які включені до порядку денного чергової сесії, надали щодо них висновки та рекомендації.

У спільному засіданні комісій брали участь заступник голови районної ради Руслан Танасюк, керівники структурних підрозділів райради та держадміністрації, керівники комунальних закладів та установ , начальник Липовецького відділу Немирівської місцевої прокуратури Вінницької області .

Про стан законності та правопорядку на території Липовецького району та результати діяльності Немирівської місцевої прокуратури у І півріччі 2019 року інформував

Міхаілідіс Михайло Володимирович – начальник Липовецького відділу Немирівської місцевої прокуратури Вінницької області.

-Про внесення змін до рішення 7 сесії районної ради 7 скликання від 17 серпня 2016 року №96 "Про районну Програму "Майбутнє Липовеччини в збереженні здоров'я громадян"на 2016-2020 роки" (зі змінами);

-Про затвердження договорів оренди частин приміщень нерухомого майна комунального некомерційного підприємства "Липовецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Липовецької районної ради Вінницької області.

-Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства "Липовецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Липовецької районної ради Вінницької області за І півріччя 2019 року.

доповів Бондар Василь Михайлович – головний лікар комунального некомерційного підприємства "Липовецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Липовецької районної ради Вінницької області.

Він зазначив, що зміни до п.9 рішення районної ради сосовно районної Програми "Майбутнє Липовеччини в збереженні здоров'я громадян"на 2016-2020 роки" викликані новим підходом до вирішення питання фінансування ФАПів, також повідомив приємну новину про те, що первинна ланка медицини одержала 5 позашляховиків для медичного обслуговування населення району. Ці авто заплановано передати амбулаторіям Староприлуцької ОТГ, Щасливської , Приборівської , Вахнівської та Козинецької територіальних громад.

Збережено стоматологічну службу у Зозівській територіальній громаді, шляхом передачі в оренду приміщення та медичного обладнання.

Обговорюючи питання охорони здоров"я що внесені до порядку денного , заступник голови ради Руслан Танасюк повідомив про результати останнього засідання госпітальної ради в засіданні якого він брав участь. Також обговорили питання утримання галузі, на яке необхідно близько 8 млн. грн.

інформувала Ірина Ситник,заступник гол. бухгалтера ЦРЛ.

З питанням щодо передачі шкільного автобуса заслухали

Косач Інну Ярославівну – начальника відділу освіти райдержадміністрації.

Із питань щодо внесення змін до рішення 11 сесії районної ради 5 скликання від 12 липня 2007 року № 117 "Про встановлення Почесної відзнаки "За заслуги перед Липовеччиною";

Про нагородження Почесною відзнакою "За заслуги перед Липовеччиною";

Про затвердження проекту із землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Приборівка Приборівської сільської ради Липовецького району Вінницької області;

Про погодження оголошення нових об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення;

Про затвердження списку громадян, які постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція Липовецького районного суду Вінницької області, відповідають вимогам статті 65 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", і дали згоду бути присяжними.

інформував Тітенко Юрій Миколайович – керуючий справами виконавчого апарату районної ради.

про звільнення громадян від плати за надання соціальних послуг комунальною установою "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Липовецького району".

з яких інформувала Наталія Постовик, працівник КУ "Територіальний центр соціального обслуговування.

Коцюбняк Алла Йосипівна – начальник відділу юридичної, кадрової роботи та питань комунальної власності виконавчого апарату районної ради доповіла про затвердження переліку об’єктів нерухомого комунального майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад району та

Про розпорядження голови районної ради, прийняті в міжсесійний період.

У "Різному" заслухали питання щодо внесення змін до рішення 29 сесії райради 7 скликання від 23 липня 2019 року №484 " Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення ( зміни ) меж адміністративно-територіального утворення с. Струтинка Струтинської сільради Липовецького району Вінницької області.

Питання депутатськими комісіями розглянуті відповідно до чинного законодавства і рекомендовані до розгляду черговою 30 сесією районної ради 7 скликання.