Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

На засіданнях постійних комісій ради розглянуто питання...

В рамках підготовки до пленарного засідання тридцятої сесії районної ради, що відбудеться 8 листопада , проходять засідання постійних комісій. Сьогодні відбулись засідання шести постійних комісій: з питань освіти, культури, духовного відродження , охорони здоров’я, материнства і дитинства та з питань роботи з молоддю, фізкультури і спорту; соціального захисту населення, роботи з ветеранами; з питань зміцнення законності та правопорядку; регламенту, депутатської діяльності та етики; з питань комунального господарства , благоустрою, комплексного розвитку населених пунктів та торгівлі; з питань регулювання земельних ресурсів, реформування земельних відносин, охорони природи та з питань агропромислового комплексу.

На своїх засіданнях комісії попередньо розглянули проекти рішень, які включені до порядку денного чергової сесії, надали щодо них висновки та рекомендації.

У спільному засіданні комісій брали участь заступник голови районної ради Руслан Танасюк, керівники структурних підрозділів райради та держадміністрації, керівники комунальних закладів та установ , начальник Липовецького відділу Немирівської місцевої прокуратури Вінницької області .

Про стан законності та правопорядку на території Липовецького району та результати діяльності Немирівської місцевої прокуратури у І півріччі 2019 року інформував

Міхаілідіс Михайло Володимирович – начальник Липовецького відділу Немирівської місцевої прокуратури Вінницької області.

-Про внесення змін до рішення 7 сесії районної ради 7 скликання від 17 серпня 2016 року №96 "Про районну Програму "Майбутнє Липовеччини в збереженні здоров'я громадян"на 2016-2020 роки" (зі змінами);

-Про затвердження договорів оренди частин приміщень нерухомого майна комунального некомерційного підприємства "Липовецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Липовецької районної ради Вінницької області.

-Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства "Липовецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Липовецької районної ради Вінницької області за І півріччя 2019 року.

доповів Бондар Василь Михайлович – головний лікар комунального некомерційного підприємства "Липовецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Липовецької районної ради Вінницької області.

Він зазначив, що зміни до п.9 рішення районної ради сосовно районної Програми "Майбутнє Липовеччини в збереженні здоров'я громадян"на 2016-2020 роки" викликані новим підходом до вирішення питання фінансування ФАПів, також повідомив приємну новину про те, що первинна ланка медицини одержала 5 позашляховиків для медичного обслуговування населення району. Ці авто заплановано передати амбулаторіям Староприлуцької ОТГ, Щасливської , Приборівської , Вахнівської та Козинецької територіальних громад.

Збережено стоматологічну службу у Зозівській територіальній громаді, шляхом передачі в оренду приміщення та медичного обладнання.

Обговорюючи питання охорони здоров"я що внесені до порядку денного , заступник голови ради Руслан Танасюк повідомив про результати останнього засідання госпітальної ради в засіданні якого він брав участь. Також обговорили питання утримання галузі, на яке необхідно близько 8 млн. грн.

З питання щодо затвердження фінансового плану на 2019 рік та змін до плану комунального некомерційного підприємства "Липовецька центральна районна лікарня" Липовецької районної ради Вінницької області

інформувала Ірина Ситник,заступник гол. бухгалтера ЦРЛ.

З питанням щодо передачі шкільного автобуса заслухали

 Косач Інну Ярославівну – начальника відділу освіти райдержадміністрації.

Із питань щодо внесення змін до рішення 11 сесії районної ради 5 скликання від 12 липня 2007 року № 117 "Про встановлення Почесної відзнаки "За заслуги перед Липовеччиною";

Про нагородження Почесною відзнакою "За заслуги перед Липовеччиною";

Про затвердження проекту із землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Приборівка Приборівської сільської ради Липовецького району Вінницької області;

Про погодження оголошення нових об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення;

Про затвердження списку громадян, які постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція Липовецького районного суду Вінницької області, відповідають вимогам статті 65 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", і дали згоду бути присяжними.

інформував Тітенко Юрій Миколайович – керуючий справами виконавчого апарату районної ради.

Депутати та запрошені розглянули питання про надання згоди на поселення та подальше проживання Уманець Валентини Степанівни у Росошанському відділенні постійного перебування комунальної установи "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Липовецького району"та

про звільнення громадян від плати за надання соціальних послуг комунальною установою "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Липовецького району".

з яких інформувала Наталія Постовик, працівник КУ "Територіальний центр соціального обслуговування.

Коцюбняк Алла Йосипівна – начальник відділу юридичної, кадрової роботи та питань комунальної власності виконавчого апарату районної ради доповіла про затвердження переліку об’єктів нерухомого комунального майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад району та

Про розпорядження голови районної ради, прийняті в міжсесійний період.

У "Різному" заслухали питання щодо внесення змін до рішення 29 сесії райради 7 скликання від 23 липня 2019 року №484 " Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення ( зміни ) меж адміністративно-територіального утворення с. Струтинка Струтинської сільради Липовецького району Вінницької області.

Питання депутатськими комісіями розглянуті відповідно до чинного законодавства і рекомендовані до розгляду черговою 30 сесією районної ради 7 скликання.

Повернутись