На зустріч приїхав народний депутат України Руслан Демчак

Сьогодні неординарний, насичений приємними подіями день. У Козинецьку, Сиваковецьку, Приборівську та Староприлуцьку об"єднану територіальні громади приїхав на зустріч народний депутат України Руслан Демчак. Спільно із заступником голови районної ради Русланом Танасюком, він відвідав школи, дитячі садки, Козинецький ФАП.
У Новоприлуцькій ЗОШ 1-2 ст. на депутата чекав весь трудовий колектив на чолі із нещодавно призначеним директором Лесею Зель. Тут самий розгар ремонтних робіт, на превеликий подив - у ньому беруть участь усі без виключення педагоги та технічний персонал. Всі однаково вболівають за спільну справу. Деякі класні кімнати вже повністю готові до прийому учнів 1 вересня. У спортивній кімнаті розпочато ремонт, а шкільну їдальню чекає реконструкція підлоги. В закладі навчається близько 100 учнів.
Народний депутат спочатку зустрівся із колективом. Говорили про все, зокрема , про реалізацію нових законопроектів про опорну та нову українську школу. Окрім цього, відповідав на питання, які турбують цей колектив, спільно обговорили особливо проблемні - перекриття даху на шкільному приміщенні, відсутність спортивної зали, облаштування шкільного подвір"я, поліпшення навчальної матеріальної бази. У зустрічі взяли участь заступник голови ОТГ Олександр Хацьола, начальник відділу освіти Галина Матящук.
Господарі показали депутату класні кімнати та приміщення їдальні.
Школа розміщена у старій будівлі, але кожен квадратний метр надзвичайно раціонально використовується - тут навіть є музей народознавства.

Модернізація і утеплення шкіл, комп"ютерне забезпечення, придбання шкільних меблів , мультимедійних дошок, обладнання спортмайданчиків зі штучним покриттям, благоустрій прилеглих до шкіл територій ... Це далеко не весь перелік побажань педагогічних колективів. Частину питань беруть на себе органи місцевого самоврядування,
багато чого заплановано придбати та реалізувати за підтримки Руслана Демчака.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.