Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Над могилою Віталія Оніщука тепер майорить прапор 59-ї окремої мотопіхотної бригади

На данном изображении может находиться: 17 человек, на улице

Військовослужбовці 59-ї окремої мотопіхотної бригади, які кілька днів тому повернулися у військову частину в Гайсині після бойової служби на Сході, сьогодні приїхали до Липовця, щоб вшанувати пам’ять воїнів, які загинули в АТО, та відвідати могилу свого побратима Віталія Оніщука. 
Разом із керівниками району: головою районної ради Юрієм Науменком та першим заступником голови райдержадміністрації Ольгою Дмитрів вони поклали квіти до пам’ятного знаку воїнів АТО, віддали шану загиблим. 
Їхній побратим, наш земляк, липовчанин Віталій Оніщук загинув восени 2018 року. Тоді не всі змогли провести його в останню путь. Служба…

Сьогодні воїни відвідали родину Оніщуків, кожен з них потис руку батьку Віталія – Віталію Івановичу. Кожен подякував за сина, який був для них другом і братом по духу. Командир бригади попросив вибачення у батька Віталія за те, що їм не вдалося вберегти його сина. Після загибелі Віталія у бригаді залишився його ніж, саме цю річ, як останню згадку про сина, побратими повернули батькові. Віталій Іванович не стримував сліз, обіймав кожного і дякував за пам’ять та слова підтримки, зворушливо по-батьківськи просив: «Бережіть себе, синочки. Віталій мій був патріотом…».
На могилі Віталія Оніщука військовослужбовці його рідної 59-ї встановили прапор бригади. Він розвівався на вітрі під плач рідних, під гіркі слова співчуття побратимів. Шанобливо вклонитися останньому прихистку Віталія підійшов кожен його товариш. Міський голова Микола Грушко подякував захисникам за те, що шанують пам’ять про своїх побратимів і надають таку важливу підтримку родинам воїнів, які загинули. 
На могилі червоними плямами замайоріли квіти.
17 лютого Віталію Оніщуку могло б виповнитися лише 43. 
Пам’ятайте тих, кого забирає війна. Вони пішли заради нас.
Заради миру для нас…

На данном изображении может находиться: 2 человека, на улицеНа данном изображении может находиться: 3 человека, на улицеНа данном изображении может находиться: один или несколько человек и на улицеНа данном изображении может находиться: 1 человек, на улицеНа данном изображении может находиться: один или несколько человек, дерево и на улицеНа данном изображении может находиться: 6 человек, дерево, небо и на улицеНа данном изображении может находиться: 4 человека, люди стоят, небо и на улицеНа данном изображении может находиться: 3 человека, на улицеНа данном изображении может находиться: 8 человек, люди стоят и на улицеНа данном изображении может находиться: 4 человека, небо, дерево и на улицеНа данном изображении может находиться: 1 человек, небо и на улицеНа данном изображении может находиться: 4 человека, на улицеНа данном изображении может находиться: 2 человека, дерево и на улицеНа данном изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, люди стоят, небо, дерево и на улице

Повернутись