Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Над Собом пісня дзвінко лине

Вчора на території Іллінецької ОТГ відбулось грандіозне свято пісні, Міжнародний фестиваль-конкурс народного хорового співу "Над Собом пісня дзвінко лине", присвячений 100-річному ювілею від дня народження нашого видатного земляка, композитора, диригента, засновника та першого керівника Іллінецького народного хору «Вінок Поділля» В.Іжевського. Такий захід вже втретє проводиться на цій благодатній землі. На свято завітало 22 творчих колективи із 12 областей України та камерний хор "Kristale" із Литовської Республіки. На запрошення сусідів взяли участь у цьому заході два творчі народні колективи Липовеччини "Рідня" та народний аматорський хоровий колектив Липовецького РБК . 
Справжнє свято української пісні зібрало надзвичайно велике коло шанувальників національних традицій. Рівень колективів був надзвичайно високий. Яскраво та неперевершено виглядали молодіжні художні колективи . Досить гарно виступили наші колективи. Гостинно зустрічали іллінчани усіх своїх гостей. На святі пісні були присутні члени родини Віталія Іжевського, які поділилися зворушливими спогадами про цю надзвичайну Людину.
По завершенні конкурсу переможців чекали нагороди та дипломи лауреатів Міжнародного фестиваль-конкурсу народного хорового співу.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.

Повернутись