Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Надання безоплатної правової допомоги жителям Липовецького району

Під такою назвою громадською організацією  Липовецько-Турбівська правозахисна група Подільського центру прав людини проведено круглий стіл в рамках проекту "Створення дієвої та сталої системи надання безоплатної правової допомоги" за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".
.Для участі у круглому столі були запрошені керівники органів державної влади та місцевого самоврядування, представники Козятинського місцевого Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги , представники громадських організацій району.
Зустріч розпочав Михайло Бардин , голова правління Подільського центру прав людини. Подільський центр прав людини розгорнув діяльність з підготовки правових консультантів для мешканців сільської місцевості Липовецького району та інших 4 районів області. Така діяльність підтримана Міжнародним фондом "Відродження", керівником проекту у Липовецькому районі є Оксана Комісаренко.Вона 
презентувала проект "Створення дієвої та сталої системи надання безоплатної допомоги у смт.Турбів та прилеглих до нього населених пунктах ".
На питаннях роботи   Козятинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги зупинився його директор Олександр Комар. Центр розпочав роботу в липні 2015 року, підставою для його відкриття було конституційне право кожного громадянина України на безоплатний захист, у випадках, передбачених Законом. Це масштабний соціальний проект , важливим елементом якого є рівний доступ до правосуддя усіх громадян, незалежно від рівня доходів. Особи, які мають невирішені правові питання , потребують представництва своїх інтересів у суді та не мають достатніх фінансових можливостей, можуть звернутись до Центру  і отримати кваліфіковану допомогу.Центр знаходиться за адресою м. Козятин, пров. Кондрацького 1а. Його двері відкриті з понеділка до п'ятниці із 09.00. до 18.00. для відвідувачів Липовецького, Літинського, Оратівського, Погребищенського, Х мільницького районів 
Перед присутніми виступила Ольга Русецька , начальник управління юстиції, вона зупинилась на питаннях реорганізації управління в Бюро правової допомоги. Підсумки  заходу підвів Михайло Бардин.

Голова районної ради Юрій Науменко та директор Козятинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Комар підписали меморандум про спільну діяльнисть щодо надання безоплатної правової допомоги.

Повернутись