Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Нагальні питання було вирішено на Координаційній раді

Відбулось засідання координаційної ради при голові районної ради, на якому розглянуто ряд нагальних питань.
Зокрема, з питання стану довкілля в районі та виконання заходів з охорони природного середовища й раціонального використання природних ресурсів присутнім членам координаційної ради доповіла Тамара Грицай, начальник відділу містобудування та архітектури.Про порядок інвентаризації водних об'єктів інформувала Катерина Радзивіл, головний спеціаліст управління агропромислового розвитку. Про заходи з енергозбереження та готовність об'єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років доповіли керівники галузей освіти, медицини, культури та туризму Інна Косач, Олександр Дмитрук, Василь Бондар, Геннадій Терлецький. Про порядок і зміни в оформленні субсидій населенню інформувала Тетяна Бевза, заступник начальника УПСЗН.В обговоренні питань взяли участь Приборівський сільський голова Анатолій Березюк, Лозуватський сільський голова Тетяна Бурячок, Нападівський сільський голова Василь Щербанюк, Новоприлуцький сільський голова Роман Цикало, Лукашівський сільський голова Микола Слободянюк.
На засідання координаційної ради були запрошені начальник Липовецької філії газового управління Роман Найда та керуюча Липовецької філії "Ощадбанку" Світлана Ошовська. У сільських голів було чимало питань до керівника газового управління з приводу листів, що надійшли в органи місцевого самоврядування з питань приведення у відповідність із прийнятими нормами комерційних вузлів обліку природного газу, на які керівник намагався відповісти. Світлана Ошовська інформувала всіх стосовно щойно прийнятої програми "Будуй своє" ,направленої на підтримку середнього бізнесу.
По завершенні засідання, голова районної ради Юрій Науменко підвів підсумок роботи і привітав із 40-річчям Щасливського сільського голову Андрія Ткача.

Повернутись