Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Нагородження переможців Кубку України з УШУ Саньда

Перед початком сесійного засідання голова ради Юрій Науменко та перший заступник голови Ольга Дмитрів вручили нагороди нещодавнім переможцям Кубку України з УШУ Саньда.

Відповідно до зачитаного Олегом Косминою, головним спеціалістом відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, розпорядження голови районної державної адміністрації від 1 грудня 2016 року до нагородження запросили діток ГО СМДО" Оріон": які зайняли у Кубку 1 місце, це Діана Матвієнко, Вікторія Мельник, Анна Куба; Андрія Маголу та Анастасію Жукову, які взяли 2 місце і Артема Жукова, Сергія Кердуна, Максима Бездітного, Надію Плахотнюк, які відвоювали третє місце. Дуже зворушливе вийшло дійство:під дружні аплодисменти депутатів за грамотами діти виходили зі всіма своїми раніше одержаними нагородами, наймолодшій учасниці виповнилось всього 8 років.

Керівники СМДО "Оріон", голова Василь Авраменко та його заступник Андрій Андрущак, були відзначені за особистий внесок у розвиток спорту в районі Подяками голови районної ради та голови райдержадміністрації. Коли аплодисменти вщухлиі діти залишили залу, голова районної ради Юрій Науменко відкрив сесію.

Повернутись