Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Нам потрібна єдність помислів

Відбулись урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування. На урочисте зібрання завітали представники органів місцевого самоврядування з усіх куточків Липовеччини. Дієвий загін самоврядців району привітали зі святом заступник керівника апарату обласної ради ради Інна Кухарчук, голова районної ради Юрій Науменко, заступник голови райдержадміністраії Олег Фурманюк.

У своїх промовах керівники зазначили, що на плечі працівників органів самоврядування, окрім безпосередніх обов`язків, які виконуються відповідно до законодавчих актів щоденно, лягли такі доленосні завдання як децентралізація органів місцевого самоврядування, участь у реформуванні галузей освіти, медицини , підтримка наших захисників на сході України і окрім всього, ще чимало нововведень, продиктованих часом. При цьому на органи місцевого самоврядування передається ще величезна кількість функцій. Таким чином, вони беруть на себе відповідальність за свою  громаду, благоустрій і за управління територією в цілому. І зі всім цим посадові особи  вправляються, більше того - вони встигають працювати і над проектами, аби залучити кошти на розвиток територіальних громад з інших бюджетів,  і роблять спроби заманити інвестора в громаду. 

Голова районної ради Юрій Науменко висловив також щиру вдячність  усім депутатам районної Ради за ті зміни та програми, які вони приймають, за новий струмінь ініціативи , що вносять у роботу органу самоврядування. Приємно, що з нагоди свята на адресу працівників самоврядування району надійшли вітальні телеграми із Естонії від Президента Асоціації українських організацій Володимира Паламара, від наших захисників, що боряться за міцність і єдність держави.

За день до заходу аналогічні урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування відбулись у області. Липовеччину на них представляли заступник голови районної ради Руслан Танасюк та Лозуватський сільський голова Тетяна Бурячок. За сумлінну працю, особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, професійність та з нагоди свята їх відзначено грамотами та грошовими винагородами.

Привітали колег на урочистостях Нападівський сільський голова Василь Щербанюк, голова районної профспілкової організації працівників державних установ Валентина Тращук. З нагоди свята було чимало нагороджуваних.


За вагомий внесок у розвиток територіальних громад району, активну життєву позицію керівники, відповідно до спільного розпорядження голови районної ради та голови райдержадміністрації, вручили грамоти із грошовими винагородами і квітами кращим представникам органів місцевого самоврядування району.


Обласний комітет профспілки працівників держустанов відзначив з нагоди свята самоврядців активність у профспілковому русі секретаря Щасливської сільської ради Алли Козаченко, Козинецького сільського голови Віктора Петрюка та головного спеціаліста загального відділу районної ради Олексія Лебедя.


Грамотами районної ради, райдержадміністрації,  держустанов  нагороджено наших ветеранів органів місцевого самоврядування Валентину Левкович, Степана Андрощука, Василя Нечипорука, які продовжують активно працювати в територіальних громадах, очолюючи громадські організації. Подяки з нагоди свята оголошено і ветеранам районної ради М.А.Бондар, Г.Ф.Безпалько, Л.В. Гедзенко,Н.М.Грушко, М.І.Голоду, М.В.Карпенчуку, Т.П.Козак, В.М. Павлюку.


За підсумками суддівської колегії 2 районних спортивних ігор, що відбулись нещодавно серед команд органів місцевого самоврядування і державної служби,  відзначено грамотами, спортивними кубками та грошовими преміями переможців. Перше місце серед  органів місцевого самоврядування виборола команда Славнянської сільської ради (голова Микола Фальштинський), друге місце розділили команди Староприлуцької ОТГ (голова Віктор Любченко) та районної ради. І третє місце теж за рівною кількістю набраних очок розділили команди Брицької (голова Марія Пищик) та  Зозівської (голова Олександр Мельничук) сільських рад. Треба зазначити, що у цьому році спортивні змагання проходили на рівень вище, значно масовіше ніж у минулому. Із 25 сільських рад району команди представили 19 органів місцевого самоврядування, тому всім сільським головам, спортсмени яких взяли участь у спартакіаді, оголошено подяки.


Серед команд державної служби найсильнішими були службовці управління агропромислового розвитку (керівник Володимир Дужий), друге місце вибороли державні службовці райдержадміністрації і третє місце посіла команда управління праці та соціального захисту населення (керівник Валентина Бичкова). Подяку за участь у спартакіаді оголошено Комунальному Закладу" Липовецький центр соціальних служб для дітей, сім"ї та молоді"    ( керівник Ірина Герасимчук), колектив якого, незважаючи на малу кількість працівників, теж взяв участь у змаганнях із окремих видів спорту. Всі учасники були відзначені за проведення спартакіади на відповідному організаційному рівні.


Спорт єднає, а нам, як ніколи, зараз потрібна єдність помислів, єдність душ і прагнень. Єдність, щоб здолати спільного ворога, повернути рідній Україні мир і працювати на її розквіт. І для цього не обов`язково тримати зброю в руках.
Атмосферу святковості на заході підтримували наші кращі творчі колективи районного будинку культури.

Повернутись