Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

НАПАДІВКА ПРОЩАЛАСЯ З СОЛДАТОМ

На данном изображении может находиться: 1 человек
Сьогодні нападівчани провели в останню путь свого односельчанина , який захищав єдність та цілісність України, наш спокій, 46-річного Володимира Баюрка.
Кілька років тому, в лютому 2015 року він був був призваний по мобілізації Липовецьким РВК. Служив у ЗСУ до 23 квітня 2016 року. Брав безпосередню участь у антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей у червні-листопаді 2015 року. Навесні 2016 року повернувся додому. Займався домашніми справами і морально відпочивав. Народився Володимир у селянській сім"ї, батько працював механізатором у місцевому господарстві, мама-в ланці. З дитинства був привчений до праці і любив своє село, йому подобалось жити тут . Сестри поїхали до міста, в молоді роки спробував і він , але не зміг, рідне село кликало додому.Мріяв про трактора, хотів працювати на землі, любив доглядати за господарством, розводив птицю, допомагав сестрам. Городи свої обробляв сам.Восени став до роботи оператором з опалення у Нападівській ЗОШ 1-2 ст.та дошкільній навчальній установі. Роботящий, добрий і щирий, завжди відкритий для всіх. Сердитись не вмів від роду, зі всіма жив у мирі й злагоді. 
У лютому 2018 року підписав контракт про проходження служби у ЗСУ . Він знав, що захист не тільки територіальної цілісності держави, а й села, рідної домівки та сім’ї від ворога, сьогодні напряму залежить від кожного з нас. 
На урочистостях , що відбувались у Липовці з нагоди Дня захисника України 14 жовтня, солдат Володимир Баюрко був нагороджений відзнакою Президента України " За участь в антитерористичній операції ", а 22 січня цього року, у день Соборності України, відзначений грамотою Липовецької районної ради та райдержадміністрації.
24 січня його добре, щире серце зупинилось. Він не загинув. Він помер від зупинки серця.
Траурний мітинг відкрив голова Нападівської територіальної громади Василь Щербанюк. Надзвичайно тепло він характеризував покійного, відзначив його доброзичливість, щирість, працелюбство, жертовність та готовність прийти на допомогу. Голова ознайомив присутніх із біографією Володимира Баюрка. 
У похоронній процесії взяли участь керівники району- голова районної ради Юрій Науменко та перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів. У промові Ольга Дмирів зазначила, що надзвичайно боляче хоронити молодих людей, справжніх патріотів своєї землі. І ми будемо завжди перед ними в боргу. Поки жива наша пам"ять, поки живі ми- пам"ятатимемо цих хлопців, наших земляків, які не роздумуючи кладуть свої життя на вівтар свободи і незалежності України. Керівники висловили співчуття родині Володимира Баюрка. Хвилиною мовчання вшанували пам"ять померлого .
Відправлення в останню путь солдата, патріота України супроводжувалося військовими почестями. При опусканні домовини пролунав салют зі стрілецької зброї. З першим залпом салюту військовий оркестр виконав Державний Гімн України.
На данном изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, люди стоят, небо и на улицеНа данном изображении может находиться: 1 человек, снег и на улицеНа данном изображении может находиться: один или несколько человек, снег, дерево, небо, на улице и природаНа данном изображении может находиться: 8 человек, люди стоят и в помещенииНа данном изображении может находиться: 1 человек, стоит, гуляет, небо, толпа и на улицеНа данном изображении может находиться: 5 человек, люди улыбаются, на улицеНа данном изображении может находиться: 7 человек, люди стоят и на улицеНа данном изображении может находиться: 5 человек, люди стоят и на улицеНа данном изображении может находиться: 4 человека, люди улыбаются, люди стоят и на улицеНа данном изображении может находиться: 2 человека, на улице
Повернутись