Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Нападівка відзначила дату визволення

Нападівчани відзначали 74 річницю визволення населеного пункту від німецько-фашистських загарбників. Захід розпочався біля братської могили в якій поховані полеглі в бою за село солдати. Серед них і наші земляки із Погребища, інших населених пунктів Вінниччини та України. 

Перед учасниками зібрання виступив сільський голова Василь Щербанюк. Він зазначив, що 11 березня у громаді - один із радісних та святкови днів. Війна забрала чимало життів як захисників так і мирних жителів, серед них і ці 163, які віддали життя за визволення нашого села. Низько схиляємо голови перед їх світлою пам"яттю.


Земляків привітали заступник голови районної ради Руслан Танасюк, заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк, голова ТОВ "Агрофірма Нападівська" Сергій Петренко, голова районної ветеранської організації Валентина Левкович, сільської організації - Василь Кравчук,
майор з в/ч ВІталій Соколюк, райвійськом Віктор Чуба.
Хвилиною мовчання вшанували пам`ять полеглих бійців та поклали квіти до пам`ятника. 


Урочиста частина зборів відбулась у Нападівському сільському клубі.
На запрошення голови , до нападівчан завітав ансамбль із військової частини 0630.Чудова концертна програма духового оркестру, сольні номери співаків ансамблю створили у залі атмосферу святковості. Нападівчани щиро зустрічали гостей на сцені, а віночок українських пісень, у виконанні духового оркестру викликав надто гарячі аплодисменти. Сільський голова Василь Щербанюк від імені сельчан висловив глибоку вдячність за дружбу, яка підтримується останні роки із військовими і з кожним роком міцніє. У заході взяли участь голова районної організації "Спілка учасників АТО" Юрій Яремчук, учасники бойових дій району, колеги по місцевому самоврядуванню із Щасливської сільради, ветерани районної організації.

Повернутись