Напередодні свого свята аграрії Липовеччини приймали вітання

Урочистості відбувались у залі районної ради. Із доповіддю про основні здобутки працівників сільськогосподарського виробництва виступила заступник начальника управління агропромислового розвитку Оксана Притолюк.
Трудівників привітали перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та голова районної ради Юрій Науменко.
-З нагоди завершення сільськогосподарського року, який приніс для багатьох із Вас вагомі здобутки, та професійного свята прийміть найщиріші вітання , шановні липовчани!
Ваш трудовий подвиг, служіння землі та найблагороднішій професії - хлібороба й годувальника залишаються взірцем для багатьох. Приємно, що на фоні області , завдяки вашій наполегливій праці Липовецький район ввійшов у першу десятку.
Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян.Нарощування обсягів виробництва зерна, іншої продукції поєднуються з поступовим підвищенням їх конкурентоспроможності, безперебійним задоволенням потреб харчової і переробної промисловості у сировині, утворенням сталого експортного потенціалу держави.Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою. Велика подяка вам за любов до землі, терпіння і витримку. Щастя, злагоди в кожну домівку!

Керівники відзначили передовиків сільськогосподарського виробництва грамотами, грошовими винагородами та квітами.

Нам відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі-, зазначила у своєму виступі голова районної профспілкової організації працівників держустанов. Але лише завдяки Вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років зростають. Це завдяки вам полиці наших магазинів наповнюються високоякісними українськими продуктами, а в кожній нашій оселі є і хліб, і до хліба. Ось і сьогодні, на столі, в центрі зали красується на вишитім рушникові запашний , рум"яний коровай. Це результат вашої самовідданої праці.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями наші поля, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на благо розквіту рідної Липовеччини та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас стороною природні стихії, хай буде погода в домі, в колективі, хай мир і злагода панують у державі!

Профспілкові нагороди отримали на святі Катерина Радзівіл-головний спеціаліст з питань розвитку сільської місцевості та Ірина Баранчук-начальник відділу управління персоналом .
Працівники та аматори культури підготували для сільгоспвиробників чудову концертну програму. На завершення свята всіх учасників щедро частували святковим короваєм.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.