Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Нарада голів та секретарів органів місцевого самоврядування

Сьогодні  нарада, що проходила  в залі районної ради зібрала голів та секретарів органів місцевого самоврядування. Згідно із планом основних заходів цивільного захисту Вінницької територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на 2019 рік, затвердженого розпорядженням Вінницької облдержадміністрації 17.01.2019 року № 40 та Плану роботи Головного управління ДСНС України у Вінницькій області на 2019 рік, в період з 4 по 7 червня поточного року комісією Головного управління  здійснюється контрольна перевірка та оцінка роботи Липовецької районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної , пожежної безпеки та цивільного захисту. Із вступним словом перед працівниками органів самоврядування виступив  голова комісії, перший заступник начальника Головного управління Олег Андрущенко, він представив присутнім членів комісії за  напрямками їх діяльності. 

Окрім того, зазначив, що комісія працюватиме тридні, підсумкове засідання - 6 червня. Як повідомив голова комісії , мета цього заходу-надання практичної та методичної допомоги в питаннях реалізації нововведень, що виникли в області цивільного захисту населення, питаннях техногенної , пожежної безпеки та контроль за виправленням недоліків, виявлених під час попередньої перевірки. На конструктивну та змістовну роботу учасників наради націлили перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та голова районної ради Юрій Науменко.

Керуючись нагодою, керівники привітали із нещодавнім ювілеєм Тетяну Петрівну Бурячок, Лозуватського сільського голову, та вручили їй грамоту грошову винагороду та квіти.

Повернутись