Нарада керівників структурних підрозділів районної ради з питань підготовки та проведення семінару працівників органів самоврядування району

Голова районної ради Юрій Науменко провів нараду керівників структурних підрозділів районної ради з питань підготовки та проведення семінару працівників органів самоврядування району. На семінарі заплановано  розглянути питання щодо особливостей виплат житлових субсидій та пільг під час опалювального сезону 2019-2020 років, про безпеку харчових продуктів, захист прав споживачів та державний нагляд за дотриманням санітарного та ветеринарного законодавства, окремі питання з організаційно-масової роботи.Семінар відбудеться у п'ятницю, 15 листопада, о 9.00 годині.