Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Нарада керівників

ВІдбулася нарада керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб за участі голови райдержадміністрації Івана Демихіна та заступника голови районної ради Руслана Танасюка. Обговорено основні питання життєдіяльності району : виконання поставлених завдань у І півріччі року, підготовка до опалювального сезону, здійснення виплат та інші.
На питаннях виконання бюджету зупинилась начальник фінансового управління  Людмила Заєць, про здійснення виплат доповіла заступник начальника УПСЗН Тетяна Бевз. Районним центром зайнятості продовжено роботу з залучення демобілізованих учасників АТО до громадських робіт. В цьому плані роботу Центру визнано кращою в області. За рахунок районної Програми проходить і професійна перепідготовка цієї категорії осіб, за бажанням вони можуть отримати права на водіння авто.Розроблено заходи щодо поліпшення роботи ЦНАПу.
У закладах медицини та освіти проходить період підготовки приміщень до роботи в осінній період: ремонти, закупівля обладнання для котелень. Особливу увагу голова райдержадміністрації звернув на заготівлю твердого палива для пільгових категорій населення.
Окремо голова зупинився на виконавській дисципліні державних службовців та посадових осіб.

Повернутись