Нарада щодо реалізації окремих положень Закону

16 січня 2020 року Верховною Радою України прийнято новий Закон України «Про повну загальну середню освіту», який набрав чинності 18 березня 2020 року.

Основні складні і важливі питання реалізації Закону України «Про освіту» були роз’яснені в листі Міністерства № 1/9-554 від 13.10.2017 р., з яким можна ознайомитися, розшукавши його в мережі Інтернет. Переважна більшість окреслених в листі питань залишаються актуальними і на сьогодні.
Враховуючи те, що Закон України «Про повну загальну середню освіту» містить багато новацій, передбачає суттєве реформування мережі закладів загальної середньої освіти, збільшує їхню автономію, містить відсильні норми, прикінцеві та перехідні положення, а деякі норми потребують негайного практичного застосування, голова районної ради Юрій Науменко провів нараду щодо реалізації окремих положень Закону. Серед інших питань обговорено і механізм укладення строкового договору із директорами загальноосвітніх шкіл району.
Щодо впровадження окремих положень закону, голова ради дав окремі доручення начальнику відділу освіти Інні Косач та начальнику відділу юридичної, кадрової роботи та питань комунальної власності Аллі Коцюбняк.