Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Нарада з керівниками структурних підрозділів РДА

Сьогодні, 25 лютого, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Ольги Дмитрів та за участі голови районної ради Юрія Науменка відбулась щомісячна нарада з керівниками відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Керівники району заслухали оперативну інформацію про поточну ситуацію в районі за різними галузевими напрямами, а також окреслили основні завдання на поточний тиждень.

Про початок весняно-польових робіт, забезпечення господарств мінеральними добривами поінформував присутніх начальник агропромислового розвитку РДА - Володимир Дужий.

Про навчально-виховний процес, реєстрацію на основну сесію ЗНО доповіла начальник відділу освіти РДА - Інна Косач.

З питань монетизації субсидій, виплат державної соціальної допомоги на дітей, матеріальної допомоги жителям району повідомила заступник начальника управління праці та соціального захисту населення РДА - Тетяна Бевза.

Голова ветеранської організації Валентина Левкович виступила з проханням долучатися до акцій з нагоди чергової річниці визволення м. Липовець від німецько-фашистських загарбників. Попередньо будуть проведені зустрічі з ветеранами Другої світової війни, яких у районі 18 осіб, також буде впорядковано могили та пам’ятники.

Заслухавши інформацію керівників різних галузей, перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів, доручила відповідальним службам району забезпечити реалізацію заходів з благоустрою територій населених пунктів, дорожніх узбіч та лісосмуг. Та за сприятливих погодних умов розпочати роботу.

 

Повернутись