Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Нарада з питань контрактного набору громадян до Збройних Сил України

Відбулась нарада сільських голів із питань контрактного набору громадян до Збройних Сил України. Хвилиною мовчання вшанували присутні нещодавно загиблого на Донеччині нашого земляка Олега Грабчака, солдата 53-ї механізованої бригади Збройних Сил України. Розпочав нараду голова райдержадміністрації Іван Демихін, він наголосив на серйозності підходу до вирішення питання в територіальних громадах району і попросив посадових осіб докласти максимум зусиль до його вирішення .
Перед присутніми виступив Віктор Чуба, Липовецький райвіськом. Ознайомив із графіком набору, в середньому на територіальну громаду припадає 1-2 контрактники, а на Липовецьку й Турбівську по 4. План набору у 1 півріччі виконано. Райвійськом забезпечив усіх методичним матеріалом та агітаційними листівками. 
Головний спеціаліст з питань  мобілізаційної та оборонної роботи райдержадміністрації Леонід Ламанов зупинився на тлумаченні Закону України "Про оборону України".
В обговоренні піднятих питань взяли участь Ольга Дмитрів, перший заступник голови райдержадміністрації, Анатолій Березюк, Приборівський сільський голова, Ганна Нагорна, Вахнівський сільський голова. У нараді взяв участь заступник голови районної ради Руслан Танасюк.


Повернутись