Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Нарада з питань ведення військового обліку та підбиття підсумків осіннього призову

Відбулася нарада з питань ведення військового обліку та підведення підсумків осіннього призову за участі голови районної ради Юрія Науменка, першого заступника голови райдержадміністрації Ольги Дмитрів, райвійськома, полковника Віктора Чуби, фахівців райвійськомату та голів територіальних громад району.

До порядку денного зібрання внесено питання щодо порядку організації та ведення військового обліку військовозобов’язаних та призовників району, дотримання вимог чинного законодавства щодо військовозобов’язаних та призовників, підведення підсумків заходів призову громадян на строкову військову службу та підведення підсумків проведеної роботи щодо відбору громадян на військову службу за контрактом. З цих питань присутніх інформував райвійськом Віктор Чуба.


Основну увагу  він зосередив на завданнях служб військового обліку, оформленні облікових документів, внесенні змін до них, організацію діючої системи оповіщення та особисту відповідальність осіб, що ведуть військовий облік у органах місцевого самоврядування, за недотримання норм законодавства.
На нараді було підведено підсумки осінньої призовної кампанії, проаналізовано недоліки та вказано на шляхи їх усунення.

Повернутись