Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Нарада з питань виділення коштів

19 вересня у Липовецькій райдержадміністрації відбулася нарада з питань виділення коштів на заробітну плату для виплати обов’язкових складових працівникам бюджетної сфери освіти, медицини та іншим, у зв’язку з недостатнім фінансуванням.

На нараду запрошувались головні розпорядники бюджетних коштів, бухгалтери органів місцевого самоврядування, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

У нараді взяли участь голова районної ради Науменко Ю.М., перший заступник голови райдержадміністрації Дмитрів О.В., директор Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Ткачук М.Ф.

З питань виділення коштів, формування бюджету на 2017 рік, а також виконання бюджету за 2016 рік перед присутніми доповідали представники Департаменту фінансів облдержадміністрації, головного управління Державного казначейства у Вінницькій області, а саме: директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Копачевський М.А., його заступники: Горба О.Г., Квят В.А., а також заступник начальника відділу міжбюджетних трансфертів ГУДКСУ у Вінницькій області Гончарук І.В.

Про стан виконання бюджету району станом на 19 вересня 2016 року доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Заєць Л.І.

Повернутись