Нарада-семінар із головами територіальних громад

Голова районної ради Юрій Науменко провів нараду-семінар із головами територіальних громад. Напередодні виборів до місцевих рад перед очільниками  виступив заступник начальника Липовецького відділення поліції Богдан Пилипчук. Він акцентував їх увагу на питаннях дотримання законності на виборчих дільницях, охорони виборчих бюлетнів  та дотриманні громадського порядку на виборчих дільницях у день виборів.
З питаннями дотримання пожежної безпеки на виборчих дільницях ознайомив присутніх Вадим Танасієнко - провідний фахівець Липовецького районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області.
Начальник відділу архіву райдержадміністрації Олександр Роговий ще раз наголосив на дотриманні положень інструкції щодо оформлення та передачі документів до архіву.
Підвів підсумки наради голова районної ради. Побажав усім витримки та стійкості, успішного проведення виборчої кампанії.